ارز دیجیتال تترا یک ارز ترکیبی است که ارزش آن به ارزهای فیات بستگی دارد ، یعنی قیمت این کد ارزی برابر با قیمت دلار و یورو است. Tetra دارای دو علامت به نام USDT و EURT است که از نظر ارزش به ترتیب برابر هستند. با 1 دلار آمریکا و 1 یورو.

همانطور که گفته شد ، ارزش این ارز دیجیتال برابر با 1 دلار است ، اما نکته جالب در مورد تترا این است که قیمت آن همیشه ثابت است ، به طوری که هر تتر 1 دلار یا 1 یورو قیمت دارد (بسته به نوع رمز بر پایه). ) پشتیبانی می شود و نوسان آنقدر کم است که می توان آن را نادیده گرفت ، به همین دلیل تتر در طبقه بندی StableQueen قرار می گیرد.

درست است که قیمت دلار تترا ثابت است اما نوسانات قیمت آن در ایران به قیمت دلار نیز بستگی دارد. در واقع با خرید تترا شما نوعی دلار دیجیتال خریداری کرده اید و در صورت افزایش قیمت دلار سود کسب خواهید کرد. دلار یا یورو این کد ارزی در حساب های بانکی نگهداری می شود که در واقع توسط Tetra پشتیبانی می شود.

کاربران می توانند برای خرید و فروش تترا ایران به وب سایت تترا ایران مراجعه کنند ، تترا ایران انواع رمزهای عبور را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد ارائه می دهد و امنیت خرید و فروش شما را تضمین می کند.

نگهداری Tetra

برای نگهداری ارز دیجیتال ، به کیف پول مناسب نیاز دارید. امروزه کیف پول در انواع مختلف موجود است ، اما یک نکته را باید در مورد Tetra یادداشت کنید. بیشتر ارزهای دیجیتال در زمان انتقال هزینه ای را در بر می گیرند که Tetra یکی از آنهاست. این قاعده از این قاعده مستثنی نیست ، اما یک راه حل برای Tetra در هر دو شبکه TRC20 و ERC20 انتقال و دریافت است ، بیشتر کیف پول ها Tetra را به شبکه ERC20 منتقل می کنند ، از جمله هزینه ها ، اما همچنین چندین کیف پول. این افراد از TRC20 پشتیبانی می شوند و کاربران می توانند از آن برای انتقال Tetra خود بدون پرداخت هزینه استفاده کنند.

این کیف پول ها شامل کیف پول anance و Trust Vault هستند ، این دو کیف پول شناخته شده ترین و ایمن ترین کیف پول ارز دیجیتال هستند که از شبکه TRC20 پشتیبانی می کنند و همچنین توانایی دریافت و ارسال انواع رمز ارزها را دارند. آنجاست