آقای مینگ چی کو ، یکی از چهره های برجسته در زمینه تجزیه و تحلیل محصولات اپل و داده های فروش آنها ، اخیراً نتایج تحقیقات خود در مورد فروش محصولات جدید ارائه شده توسط اپل به رسانه ها را منتشر کرده است.

اول از همه ، ما سری آیفون 12 را بررسی می کنیم. تقاضا برای آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو مکس بیش از حد انتظار است اما از طرف دیگر تقاضا برای آیفون 12 و آیفون 12 مینی زیاد نیست. اما به طور کلی ، فروش خانواده آیفون 12 افزایش یافته است و این تعداد در تعطیلات سال نو آماده است.

تقاضا برای iPad Air جدید نیز دور از انتظار نبود و آقای مینگ چی کو گفت که با توجه به عرضه صفحه نمایش iPad و mini LED در سال جدید (2021) ، مطمئناً شاهد افزایش فروش این دستگاه خواهیم بود. ما به زودی آنجا خواهیم بود

Apple Watch 6 Series و Apple Watch SE نیز فروش خوبی دارند و تعطیلات سال نو بار دیگر این اعداد را تحت فشار قرار می دهد. این محصولات تأثیر بسزایی در مردم و عملکرد برجسته آنها در زمینه بهداشت و نجات جان بسیاری از مردم در سراسر جهان داشته است.

به عنوان یک نتیجه گیری نهایی ، ما باید محصولات مبتنی بر Mac را که به تازگی به دنیای فناوری و تولید کنندگان M1 حقوق اپل معرفی شده اند ، بررسی کنیم. آقای. مینگ چی کو معتقد است که دستگاه های جدید Mac و Apple Silicon به زودی تازه واردان را ترک می کنند.

اما سرانجام ، به هدفون های بی سیم AirPad یا Apple می رسیم. متأسفانه ، فروش این محصول اخیراً کاهش یافته است و پیش بینی می شود که سه ماهه اول سال جدید (2021) فروش آن 5 تا 10 درصد کاهش یابد. انتظار می رود نسل سوم بعدی AirPad اپل در سه ماهه دوم سال آینده راه اندازی شود. و باید منتظر ماند و دید اپل به نظر می رسد به کاربران خود چه چیزی ارائه می دهد ، سپس می توان فروش این محصول را مشاهده کرد.