سیستم های اطلاعات جغرافیایی برای مستند سازی و خطوط زمینی و مکانی از اتوکد استفاده می کنند. آموزش autocad به مهندسان اجازه می دهد تا شبیه سازی مکانیکی را ایجاد کنند. نقشه ها در دروس اتوکد همچنین می توانند به انیمیشن هایی تبدیل شوند که تورهای مجازی یک ساختمان از پیش طراحی شده را نشان دهند یا نشان دهند. استفاده از این برنامه بعد از آموزش اتوکد به شما کمک می کند تا بدانید محصول هنگام مونتاژ چگونه است. حتی می توانید فایل های آموزشی اتوکد را به خدمات چاپ سه بعدی اتوکد که از چاپگرهای لاستیکی برای ساخت قطعات پلاستیکی یا مدل های بزرگتر استفاده می کنند ، صادر کنید. آموزش اتوکد فرآیندی پیچیده و شیرین دارد که این برنامه ها را در هر کجا که باشید فراهم می کند.

اتوکد یک نرم افزار طراحی با کمک یک معمار است ، که مهندسان با آموزش اتوکد دو بعدی ، طراحی خود را در قالب دو بعدی ترسیم می کنند. این اولین نرم افزاری است که به ما کمک می کند طراحی خود را در قالب دیجیتال ترسیم کنیم. قبل از اینکه مردم تمایل به کشیدن نقاشی در ورق ها داشته باشند ، مقالات نمودار در اندازه های مختلف. آنها برای ترسیم جسم خود از ورق های A1 ، A2 ، A3 و A4 استفاده می کنند. در این ارائه ، تمرکز اصلی ما این است که بگوییم چگونه می توانیم تصویری را در CAD اتوماتیک وارد کنیم. در مورد این موضوع ، ما می خواهیم با اضافه کردن یک تصویر در اتوکد آشنا شویم.

چگونه می توان یک تصویر را در اتوکد وارد کرد؟
مراحل وارد کردن تصویر در CAD اتوماتیک.

فرآیند شماره 1
مرحله 1 – با کلیک روی نماد اتوکد که به عنوان میانبر در ویندوز شما ارائه شده است ، نرم افزار اتوکد را باز کنید. نرم افزار اتوکد مطابق شکل زیر روی صفحه نمایش داده می شود.

تصویر را در اتوکد 1 وارد کنید
مرحله 2 – دستور IMAGE را در کادر فرمان Auto CAD تایپ کنید و سپس Enter را فشار دهید. همانطور که نشان داده شده است ، یک جعبه محاوره ای روی صفحه ظاهر می شود.

تصویر را در اتوکد 2 وارد کنید
مرحله 3 – سپس بر روی پوشه DWG که در گوشه انتهای سمت چپ جعبه محاوره ظاهر می شود کلیک کنید. یک جعبه گفتگوی کوچک ظاهر می شود که در آن گزینه های زیادی مانند ضمیمه DWG ، پیوست تصویر ، پیوست DWF و غیره در دسترس است. در کادر گفتگو گزینه Attach Image را کلیک کنید.

تصویر را در اتوکد 3 وارد کنید
مرحله 4 – یک جعبه محاوره ای بازشو در صفحه ظاهر می شود. تصویر مورد نیاز خود را در نرم افزار Auto CAD مرور کنید.

تصویر را در اتوکد 4 وارد کنید
مرحله 5 – پس از مرور ، یک پنجره بازشو ظاهر می شود که نوع مسیر ، نقطه درج ، مقیاس و چرخش تصویر مورد نیاز شما را می پرسد. نوع مسیر را به عنوان کامل مشخص کنید و برای هر گزینه دیگر به عنوان “مشخص کردن روی صفحه” روی تأیید کلیک کنید. به این ترتیب می توانید تصویر خود را در هر مکانی از پنجره Auto-CAD وارد کنید.
مرحله 6 – اگر موقعیت دقیق را می دانید ، فاکتور مقیاس تصویر نسبت به آنچه می توانید موقعیت و فاکتور مقیاس را مانند تصویر زیر تایپ کنید.

تصویر را در اتوکد 6 وارد کنید
مرحله 7 – پس از مشخص کردن نقطه درج و چرخش تصویر همانطور که نشان داده شده است ، روی صفحه ظاهر می شود.

مرحله 7
مرحله 8 – همچنین می توانید با دنبال کردن روند مشابه بالا ، چندین تصویر را در همان پنجره وارد کنید.

مرحله 8
فرآیند شماره 2
می توانید با کلیک بر روی نماد پیوستن در Add و دنباله روال مشابه مرحله 5 تا مرحله 8 ، مستقیماً یک تصویر اضافه کنید.

فرایند 2
بنابراین ، این دو فرآیند است که از طریق آنها می توانیم تصویری را در نرم افزار Auto CAD اضافه کنیم.

اتوکد یک نرم افزار دو بعدی و سه بعدی برای طراحی رایانه است که شامل تعدادی دستور برای سهولت کار با کاربران است. در طول یادگیری ، دستورات زیادی را در این نرم افزار خواهید آموخت. امروز ما در مورد یکی از آنها بحث خواهیم کرد که دستورالعمل PressPull است. این بخشی از فرمان مدل سازی این نرم افزار است که ترکیبی از کنترل اکسترودر و تفریق نرم افزار اتوکد است. با دستور PressPull می توانید هر بخش را از هر مدل در یک جهت خاص استخراج کنید یا با استفاده از چند مرحله ساده هر بخش را از همان مدل در یک جهت خاص کم کنید. در اینجا در این مقاله ما در مورد این دستور بحث خواهیم کرد و پارامترهای این دستور را به منظور شناخت کامل این دستور تجزیه و تحلیل می کنیم. بیایید بحث خود را در مورد این موضوع شروع کنیم.

چگونه می توان از PressPull در اتوکد استفاده کرد؟
ما می توانیم یاد بگیریم این دستور یک روش بسیار ساده و بدون مشکل است زیرا بسیار شبیه استخراج و از دست دادن دستور نرم افزار اتوکد است ، اما قبل از شروع یادگیری در مورد این دستور و پارامترهای آن ، به ما نگاه کنید تا صفحه کار این نرم افزار را ببینیم تا بتوانیم موضوع را بهتر درک کنیم این در سراسر این مقاله یک روش بسیار جالب است.

در بالای صفحه کار این نرم افزار ما یک فیلم داریم که نوع دیگری از برگه ها دارد که عبارتند از برگه Home ، برگه Insert ، برگه Comments و بسیاری موارد دیگر که به ما در مدیریت دستورات خود کمک می کنند و در زیر آن ، یک پنجره کاری از این نرم افزار داریم که در آن می توانیم برای دیدن نقاشی فعلی ما ، این پنجره کار دارای یک مکعب ناوبری است و گزینه هایی برای تغییر صفحه نمایش نقاشی ما ، مانند نمای بالا ، نمای جانبی ، نمای جلو و بسیاری دیگر از نمایهای سه بعدی ، در زیر این پنجره کار ما یک گزینه ناوبری داریم تا کارهای خود را هنگام نقاشی انجام دهیم.

مرحله 1: پنجره کار شما به طور پیش فرض در صفحه فضای کاری Drawing و Note تنظیم شده است. بنابراین برای دستور Presspull ، باید آن را به صفحه Modeling Workspace تغییر دهیم. برای تغییر این حالت به صفحه فضای کاری مدل سازی ، کافیست در گزینه های ناوبری بر روی گزینه Replace workspace of this software کلیک کرده و بر روی گزینه 3D Basics کلیک کنید.

پنجره کار
مرحله 2: وقتی روی این گزینه کلیک کنید ، محیط کار شما به محیط کار 3D Basics تغییر می کند و محیط کار 3D Basics شما به این شکل می شود.

فضای کار اساسی 3D
مرحله 3: حالا بیایید از منوی Draw از صفحه اصلی این نرم افزار که در بالای پنجره کار است یک دستور مستطیلی گرفته و چنین مستطیل را رسم کنید. با وارد کردن مقادیر مستطیل از هر اندازه می توانید آنرا ترسیم کنید. یک مستطیل آزاد می کشم و سپس دکمه ESC صفحه کلید را فشار می دهم تا از دستور خارج شود.