هنگام استفاده از فیلم ، مدت زمانی که ممکن است طول بکشد می تواند بسیار ناامید کننده و زمان بر باشد. آیا EDIUS راهی برای کوتاه کردن زمان تعیین شده دارد؟ در زیر ، Xiovian عملکرد کوتاه شده EDIUS را نشان می دهد. منبع آموزش

1 ، ابتدا وسایل را به میز EDIUS بکشید ، در این مجموعه کوچک از آلات موسیقی استفاده می شود. در حالت پیش فرض ، نمایشگر تا حدی بیشتر از یک ثانیه است ، بنابراین مدت زمان تنظیم صدا به مدت 4 دقیقه کشیده می شود و تنظیم می شود تا همیشه به عقب برگردد. آسایش

شکل 1: سه واحد را نشان دهید

2. اگر همه کار تمام شد ، می توانید با کوتاه کردن زمان به نوار صوتی و فیلم ، مثلث کوچک را در کنار فیلم طولانی در سمت چپ تنظیم کنید ، دکمه توسط چرخانده می شود مربع های قرمز در تصویر بالا.

شکل 2: از لیست زیر انتخاب کنید

در پنجره های کشویی ، واحدهای فضای موجود شامل فریم ، ثانیه و دقیقه هستند و قابل تنظیم هستند. می توانید یک دقیقه انتخاب کنید ، می بینید که مهلت EDIUS کوتاه شده است ، بنابراین ویرایش آن آسان است.

شکل 3: نمای سفارشی

4 ، علاوه بر این ، شما همچنین می توانید از کلیدهای میانبر برای دستیابی به آن استفاده کنید ، دکمه “ctrl” را بر روی صفحه کلید نگه دارید و سپس چرخش ماوس را بکشید ، بسیار ساده و برای امتحان کردن آن از مهارت زیر استفاده کنید.

چگونه EDIUS باعث می شود زیرنویس ها باقی بمانند؟

در پایان یک مجموعه تلویزیونی یا فیلم معمولی ، اطلاعات مجریان و کارمندان را می بینم ، و در آخر به نام یک ایستگاه تلویزیونی یا یک شرکت تولید کننده باقی می مانم. این اثر توقف چگونه کار می کند؟ Xiaobian می تواند به شما بگوید که می توان آن را به راحتی با استفاده از نرم افزار زیرنویس Quicktitle همراه با Edius ایجاد کرد. سپس ، Shiovian همه آنها را به شما ارائه می دهد: آدیوس چگونه زیرنویس را آماده می کند؟

Adios آموزش زیرنویس را انجام می دهد:
1 ، Adios را باز کنید ، یک زیرنویس QuickTitle جدید در جدول زمانی ایجاد کنید (روی “T” در منو کلیک کنید) ، یا کلیک راست کنید تا آن را در زیر نوار منوی File ایجاد کنید.

شکل 1: نوار منوی جدید

شکل 2: روی ماده جدید کلیک راست کنید

2. رابط اصلی QuickTime را باز کنید ، زیرنویس ها را به صورت دستی وارد کنید و خنده ، فونت ، حاشیه و رنگ زیرنویس ها را در جعبه خصوصیات متن تنظیم کنید.

شکل 3: تعریف متن

3. پس از کلیک بر روی پس زمینه می توانیم پس زمینه پس زمینه را در سمت راست پنجره مشاهده کنیم. نوع زیرنویس را تنظیم کنید تا از پایین پیمایش کند تا زیرنویس های ما حرکت کنند.

شکل 4: تعریف نوع زیرنویس

4- تنظیمات “پیمایش / اسکن” را از فهرست زمینه زیرنویس انتخاب کنید.

شکل 5: برای انتخاب Scroll Scan Settings ، راست کلیک کنید

در پنجره ای که ظاهر می شود ، می توانیم قسمت بیرونی ، داخلی و محل را در لیست کشویی در انتها مشاهده کنیم ، که مربوط به مطبوعات ، صورت و موقعیت صفحه است. آنچه در اینجا باید انجام دهیم آخرین زیرنویس های صفحه باقی مانده است ، بنابراین انتخاب به پایان می رسد تا در داخل صفحه باقی بماند. زمان اقامت را تنظیم کنید ، زمان Outpoint را زمان ماندن قرار دهید ، نقطه بیرونی را روی 125 فریم تنظیم کرده و سپس مکان را در جعبه کشویی انتخاب می کنیم.

شکل 6: تنظیمات خزیدن را پیمایش کنید

6 ، سپس پیکسل ها را در پشت تنظیم کنید ، بهترین موقعیت توقف زیرنویس ها را تنظیم کنید. بیایید اکنون نگاهی به تأثیر آخرین زیرنویس های صفحه نمایش بیندازیم!

7: پیش نمایش زیرنویس ها

آنچه در بالا ذکر شد این است که ادیوس چگونه ترجمه زیرنویس را ماندگار می کند؟ راهنمای تولید ، اگر می خواهید درباره edius بیشتر بدانید ، می توانید آموزش های بیشتری برای ادیوس در سطح اینترنت مشاهده کرده و مهارت های edius بیشتری کسب کنید.

 

در این عصر فیلم های موبایل ، نیازی به ویرایش ویدئو ندارید ، احساس می کنید منسوخ شده اید. بیشتر افراد از تلفن های همراه برای ویرایش استفاده می کنند اما به هر حال تلفن های همراه دارای صفحه نمایش های کوچک و ناخوشایند برای کار هستند. به عنوان یک خانواده از کامپیوتر ، کار با آن آسان است.
به عنوان یک نرم افزار ویرایش فیلم ساده ، راحت و قدرتمند ، edius یک نسخه عمودی از فیلم است ، چگونه می تواند کمتر باشد؟
برای ویرایش یک نسخه عمودی از ویدئو ، ابتدا باید یک نسخه عمودی از صحنه را بسازیم ، فقط دو مرحله لازم است!

1. Edius را باز کنید ، یک فایل پروژه جدید ایجاد کنید ، در [تنظیمات پروژه] ، 16: 9 را انتخاب کنید ، سپس [Custom] بعدی را بررسی کنید ، و مرحله بعدی را وارد کنید

2. در رابط تنظیمات ، [Frame Size] ، لیست کشویی ، سفارشی پایین را انتخاب کنید.
در کادر مقدار ورودی در قسمت پشت ، 720X1280 یا در صورت لزوم کامل وارد کنید.
[نسبت ابعاد] ، در لیست باز می شود و [نسبت ابعاد 1: 1 پیکسل] را انتخاب کنید
در سمت راست [فرمت پردازش] ، در لیست باز می شود ، استاندارد Grass HQX یا بهترین را انتخاب کنید. می توانید آن را مطابق با نیاز خود تنظیم کنید ، به شرطی که حرف قرمز در بالا نشان داده نشود.

پس از تأیید عملیات فوق ، وارد رابط نرم افزار شوید ، خواهید دید که صحنه فیلم از قبل در نسخه عمودی قرار دارد!

سفر ویرایش ویدیوی خود را آغاز کنید!