اگر قصد باز کردن یک فروشگاه نان یا کافه را دارید داشتن برند و لوگوی مناسب خیلی اهمیت دارد و در معرفی شما به مشتریان تاثیرگذار است تا دقیقا بدانند که خدمات و محصولات شما در چه حوزه ای است.

شاید سفارش طراحی لوگو برای مشاغل کوچک کمی از نظر هزینه و تخصص نگران کننده باشد اما این افراد می توانند با آموزش اصول طراحی لوگو مهارت کسب کنند و خودشان این کار را انجام دهند.

 

البته ما بهترین پاسخ را برای شما داریم. برای طراحی نانوایی و کافه مناسب از یک بنر استفاده کنید. من نه تنها به شما نشان خواهم داد که چگونه آرم خود را با آرم طراحی کنید ، بلکه بهترین آرم رستوران را نیز برای الهام بخشیدن به شما داشته و القا کنید.

بیشتر تصاویر لوگوی نانوایی که در اینجا استفاده می شود از Logo Maker در Placeit تهیه می شود ، ابزاری ساده و بدون دردسر که به مشاغل کوچک اجازه می دهد تا به راحتی و به راحتی آرم خود را بسازند.

بخشی از بهترین ها در نانوایی ها و کافه ها
با توجه به آموزش طراحی لوگو حرفه ای قبل از تمرکز روی برخی از ایده ها و طرح های نان ، بگذارید دقیقاً نام آن را مشخص کنیم و عناصر اصلی نام تجاری را با استفاده از نمونه های زیبا از آرم های شیرینی فروشی Placeit مشخص کنیم.

1. تصویر
مارک مارکی است که به شناسایی و ارتقا تجارت ، محصول ، سازمان و موارد دیگر کمک می کند. آرم ها معمولاً در یک نماد یا نماد ساخته می شوند. در مثال ما در اینجا ، می بینید که کافی شاپ Cassiopeia از ترکیبی از برگ ها ، دانه ها و تکه های کوچک دانه های قهوه استفاده می کند تا نشان دهد تجارت آنها به قهوه مربوط است.

2. قلم
برخی از مشاغل از متن به تنهایی و با آرم مخصوص آرم خود استفاده می کنند. اما بسیاری از شرکت ها سعی می کنند برچسب و متنی را کنار هم قرار دهند که یادآوری نام را برای آنها راحت تر کند.

3. رنگ
قسمت بسیار مهم دیگر نام رنگ است. رنگ بر احساسات و رفتار ما تأثیر می گذارد و نقشی اساسی در تعیین یک برند موفق دارد. به عنوان مثال یک دلیل وجود دارد که فست فود مک دونالد از رنگ قرمز و زرد در آرم خود استفاده می کند. رنگ قرمز ذهن را به خود جلب می کند و اشتیاق را تحریک می کند ، در حالی که رنگ زرد با هیجان همراه است و در طول روز رنگ زیادی دارد. به همین دلیل است که می توان آن میله های طلا را از فاصله دور دید.

فقط سه عنصر برای اندیشیدن ، چگونه می توانید اشتباه کنید ، درست است؟ متأسفانه ، ترکیبی از این سه عنصر مهارتی است که طی سالهای گذشته به طراحان آموزش داده شده است. نگران نباشید ، ما می دانیم که شما سن زیادی ندارید. شما شغلی دارید که باید آن را اداره کنید. اینجاست که آرم Placeit شروع به نشان دادن می کند. Placeit صدها الگوی زیبای آرم نانوایی را در اختیارتان قرار می دهد که می توانید در عرض چند دقیقه تزئین کنید تا آرم بی نظیر خود را بسازید. به این نمونه کافه ها و نانوایی ها نگاهی بیندازید ، خواهید دید منظور داستان من چیست.

 

1. سازنده آرم نانوایی
Bakery سازنده آرم ، یک طراحی آرم از نانوایی کلاسیک را با گرافیک زیبایی طراحی شده توسط دست ارائه می دهد. از آنیسون و دارچین ، موادی که معمولاً برای پخت استفاده می شود ، استفاده می کند و این نمادها را با یک فونت به همان اندازه کلاسیک و سایه های نرم خاکی ترکیب می کند.

2. دستگاه لوگوی کافه یک کافه
اگر کافی شاپ دارید و فقط به دنبال طراحی آرم کافی شاپ هستید ، چیزی بیشتر از الگوی Coffee Logo Maker نگردید. این الگو تعداد بی شماری از گرافیک های زیبا را ارائه می دهد تا بتوانید آن را کم و یا به اندازه نیاز خود متناسب با نیاز خود تنظیم کنید.

3. سازنده آرم دسر با برچسب های دایره ای
قالب Maker Maker با برچسب های مختلف گرد از انواع مختلف برچسب ها به عنوان گرافیک اصلی برای قاب بندی یک قلم بافته شده زیبا استفاده می کند. سپس طرح آرم نانوایی با طرح رنگ صورتی روی صورتی تکمیل شد تا نوید دلخوشی های شیرین را بدهد.

4. طراحی آرم کیک
به دنبال ایده های آرم نانوایی کیک هستید؟ بنابراین شما الگوی طراحی آرم کیک را دوست خواهید داشت. این آرم کیک شیرین دارای مجموعه ای جذاب از گرافیک برای کیک است که می توانید نام کیک فروشی یا برچسب فروشگاه خود را (در صورت وجود) به آن اضافه کنید.

5. سازنده آرم نانوایی برای یک کیک فروشی
آرم ساز نانوایی برای یک کیک فروشی نوعی تفاوت در آرم ساز کیک فروشی است. کدام آرم نانوایی جالب را ترجیح می دهید؟

6. طراحی لوگو فروشگاه چای
این طراحی لوگو ساده و کلاسیک فروشگاه چای برای کافه ها و نانوایی ها نیز عالی است. فقط نام تجاری خود را اضافه کنید و یک گرافیک متفاوت انتخاب کنید ، و یک آرم سفارشی متناسب با نیازهای خود دریافت کنید.

7. ایده های آرم کیک
این طرح آرم شگفت انگیز کیک را ببینید ، مناسب برای کسب و کار جدید نانوایی شما. شما می توانید فونت ها ، رنگ ها و گرافیک ها را برای ایجاد آرم منحصر به فرد خود سفارشی کنید.

8. آرم ساز برای شیرینی
Maker Logo Maker گرافیک ها و فونت ها را به روشی منحصر به فرد برای ایجاد نمادهای جالب نانوایی ترکیب می کند. این بار ، یک پایه پای با یک نماد برگ زیبا مانند نمادی که در بسیاری از پای ها وجود دارد ترکیب شده است. عنوان فروشگاه و خط برچسب ها بین این دو عنصر گرافیکی گیر افتاده بود تا یک طراحی کاملاً متعادل و یکپارچه برای صاحبان نانوایی ایجاد کند.

9. سازنده آرم شکلات صنایع دستی
فروشگاه شگفت انگیز شکلات مصنوعی شما سزاوار یک آرم عالی است که نشان دهنده آن است ، و این دقیقاً همان چیزی است که سازنده آرم Craft Chocolate برای آن طراحی شده است. این الگوی عالی دارای پس زمینه ای قهوه ای گرم با آرم فونت برجسته و خمیده است که در کنار آن گرافیکی خیره کننده و مجعد قرار دارد. در زیر متن ، یک بیضی شکل با طعم خوب برای خط برچسب شما نشان داده شده است.

10. Corner Bakery Logo Maker
لوگوی ساز Bakery Corner ، آرم بی نظیر نانوایی است. جدا از گرافیک کراسان شگفت انگیز که در اینجا نشان داده شده است ، این الگو تعدادی آرم و شیرینی را ارائه می دهد که بسته به تنوع سلیقه و نیاز به زیبایی تولید شده اند. یکی دیگر از لوگوی نانوایی مدرن و عالی.

11. آرم دسر
اگر نانوایی شما بیشتر روی دسر تمرکز دارد ، در اینجا برخی از آرم ها برای شما جذاب هستند. اول آرم دسر است که شامل مجموعه ای از گرافیک های زیبا با دست ، ترکیبی از قلم های پررنگ و روشن و رنگ های خوش سلیقه است.

12. سازنده آرم Patisserie برای دسرهای فرانسوی
آرم ساز شیرینی پزی برای دسرهای فرانسوی الگوی دیگری است که گرافیک خیره کننده ای را برای مشاغل متمرکز روی دسر ارائه می دهد. این قالب آرم دسر همچنین برای طراحی آرم کافه ها بسیار مناسب است زیرا شامل مجموعه ای از نقاشی های زیبا مربوط به تولید و مصرف قهوه و چای است.

13. طراحی آرم کافه
با کمک این الگوی جالب یک آرم کافه یا نانوایی منحصر به فرد ایجاد کنید که به راحتی متناسب با نیازهای شما سازگار است.

14. آرم کاپ کیک ایجاد می کند
لوگوی کاپ کیک با یک آستر کاپ کیک نقطه چین و یک گیلاس دوست داشتنی ، احساسی کاملاً یکپارچه دارد. طراحی آرم شگفت انگیز برای صاحبان نانوایی که در کیک های کوچک تخصص دارند.

15. آرم ساز برای طرح های کیک شیرین