استفاده از تحویل آفلاین هنگام معرفی خود به عنوان یک رنگ چند رنگ مهم است. در این آموزش با نحوه کار با DaVinci آشنا شوید.
واکسیناسیون فوری هنگام یادگیری برای اولین بار در کلاس مهم است. با این حال ، مدیریت اطلاعات خاص قبل از ورود مشتری نیز به همان اندازه مهم است. SOURCE

این قسمت های شغل نگران کننده مشتریان شما نیستند زیرا آنها می خواهند تصویر را به بهترین شکل ممکن ارائه دهند. برای آمادگی در یک رویداد استفاده از تحویل آفلاین از بخش ضروری است.

بدترین حالت شما این است که مشتری بیشتر از شما درباره زمان آگاهی دارد. شما نمی خواهید آنها تصویری را که فکر می کنید اشتباه است بخوانند. ساده ترین و سریع ترین راه سلب اعتماد است و مشتری از آن پس در جلسه در جلسه همه چیز را زیر سوال می برد.

اکنون من از شما می ترسم ، بیایید ببینیم که چگونه با بودجه بندی آفلاین کار می کند و نحوه استفاده از آن در هر جلسه.

کلیپ های آفلاین چیست؟
اول ، کمی اصطلاحات. در این زمینه ، اصطلاح “آفلاین” یک فایل فیلم کمکی از یک سیستم آفلاین (NLE) مانند Premiere یا Final Cut Pro را توصیف می کند. طی چند سال گذشته ، NLE به اندازه کافی پیچیده شده است که می تواند به عنوان یک ابزار آنلاین برای بسیاری از گردش کارها عمل کند ، بنابراین این اصطلاح برای برخی کمی گمراه کننده شده است.

اصطلاحات “آفلاین” و “برش خشن” را به عنوان یک مترادف در نظر بگیرید. با این حال ، برای کسانی که در یک محیط تجاری کار می کنند ، معمولاً استفاده از سیستم تکمیل پیشرفته برای طراحی جلوه ها ، مدیریت نسخه ها و عناوین و به روش های دیگر برای کمک به تولید تصویر نهایی آنلاین استفاده می شود.

کلیپ های آفلاین معمولاً یک فایل Quicktime از EDL ، XML یا AAF هستند که به آنها امتیاز می دهید. برای مفید بودن ، این کلیپ نیازی به حذف همه جلوه ها و فیلترها نیست و همچنین می تواند حاوی مرجع صوتی باشد. از آنجا که فایل یک کلیپ مرجع است ، همچنین مانند رسانه های معمولی که می توانند به مجموعه رسانه اضافه شوند ، کار نمی کند.

همچنین می توانید کلیپ مرجع را به عنوان یک رسانه اضافه کنید ، اما نمی توانید یک فایل مرجع و یک پرونده رسانه را که به همان رسانه اشاره دارد را در همان پوشه نگه دارید. برای حل این مشکل ، پوشه دیگری را در رسانه خود ایجاد کنید و آن را چیزی مانند “مرجع” بنامید. وقتی رسانه در پوشه Master root است ، می توانید با نگه داشتن همه منابع در آنجا سازماندهی کنید.

سپس می توانید کلیپ رسانه آفلاین خود را در انتهای سکانس اضافه کنید تا برای مشتریان پخش شود یا در صورت لزوم عکس های ارجاع ثبت شود.

درج کلیپ آفلاین
در برگه Media ، به محلی که تصویر مرجع شما در مرورگر است بروید و روی آن کلیک راست کنید تا گزینه های عکس را مشاهده کنید. افزودن به عنوان کلیپ مرجع آفلاین را انتخاب کنید. وقتی کلیپ را می آورید ، می بینید که نوعی نماد شبکه شفافیت در کنار آن قرار دارد ، بنابراین کلیپ های آفلاین را علامت گذاری می کند.

به قسمت ارجاع خود بروید ، کلیک راست کرده و “افزودن به عنوان کلیپ ارجاع آفلاین” را انتخاب کنید:

افزودن به عنوان کلیپ مرجع آفلاین – DaVinci Resolve

نماد وب یک کلیپ مرجع آفلاین را نشان می دهد:

آیکون شبکه – DaVinci Resolve

پس از بارگذاری کلیپ مرجع ، EDL ، XML یا AAF خود را طبق معمول در تب Edit بارگذاری کنید. روی جدول زمانی وارد شده کلیک راست کنید ، یک لینک کلیپ ارجاع آفلاین را انتخاب کنید و شکل خشن خود را انتخاب کنید.

کلیک راست کرده و ارجاع صحیح را به ترتیب خود پیوند دهید:

پیوند ارجاع – DaVinci Resolve

سپس اولین نماد زیر مانیتور سمت چپ را انتخاب کنید و به راحتی مانند آیکون شبکه ای باشید که قبلاً متوجه آن شده اید و با تزریق جدول زمانی خود را مالش دهید تا مطمئن شوید که فایل آفلاین شما با جدول زمانی وارد شده مطابقت دارد. اگر هر تقاطع فقط در چند فریم از حد مجاز باشد ، می توانید قسمت مرجع را در کادر کنار درصد بزرگنمایی اسلاید کنید.

برای مقایسه با دنباله وارد شده ، روی نماد مرجع آفلاین (دایره قرمز) کلیک کنید. برش خشن را به قابهای جداگانه تقسیم کنید (دایره آبی):

مقایسه کلاس – DaVinci Resolve

اگر تصویر خود را به هیچ وجه نمی بینید ، احتمال اینکه ارجاع Quicktime هنگام بازیابی آن تایم کد خود را از دست داده باشد (معمولاً تا ساعت 00:00:00 ریست می شود) و جدول زمانی در زمان دیگری شروع می شود.

اگر نام پرونده شما خیلی طولانی باشد ، این اتفاق می افتد. همچنین می توان کد زمان را در فشرده سازی به قالب دیگری از دست داد. نگران نباشید. می توانید جدول زمانی شروع جدول زمانی را کلیک راست کنید و روی آن کلیک راست کرده و روی شروع ویرایش جدول زمانی کلیک کنید …

روی ترتیب خود کلیک راست کنید تا کد زمان اولیه آن تغییر کند:

شروع کد زمان – DaVinci Resolve

متناوباً ، می توانید جدول زمانی اولیه ارجاع آفلاین را در صفحه رسانه تغییر دهید. روی مرجع کلیک راست کنید و Clip Properties و سپس تب Time Code را انتخاب کنید و آن را روی کد زمان دنباله تنظیم کنید.

تغییر ویژگی های کلیپ به صفحه رسانه:

این کد زمان آزار دهنده را به هر آنچه می خواهید تغییر دهید: