اگر در یک تیم کاری یا تیم های دیگر مثل گروه های ورزشی در حال فعالیت هستید می توانید برای تیم خود یک لوگو طراحی کنید. این لوگو بیانگر و معرف گروه شما خواهد بود و می توانید نماد آن را به گونی انتخاب کنید که منتقل کننده ی ماهیت گروه باشد تا دیگران با دیدن آن تیم شما را بشناسند. اگر تا به حال طراحی لوگو انجام نداده اید و تخصصی در این باره ندارید می توانید اطلاعات و نکات مفیدی را از طریق دوره آموزش طراحی لوگو جامع به دست آورید.

برای شروع ، باید نام مناسب تیم خود را پیدا کنید. از چیزی استفاده کنید که ویژگی های وطن ، ارزش های تیم یا منطقه را منعکس کند ، زیرا این پایه و اساس شخصیت شما است. این می تواند یک حیوان ، یک کیفیت ، یا حتی یک موجود افسانه ای باشد. نگاهی به تیم های حرفه ای لیگ Overwatch – اژدهای شانگهای ، تایتان های ونکوور و Spotfire لندن بیندازید. می توانید ارتباطاتی را کسب کنید که تیم یا شهر شما را منحصر به فرد کند. به یاد داشته باشید اسمی را انتخاب کنید که کوتاه ، ساده ، بی حد و مرز ، به یاد ماندنی و معنی دار باشد.

وقتی نام تیم خود را انتخاب کردید ، وقت آن است که روی نام تجاری خود کار کنید. از همین شروع کار حتما حواستان به اشتباهات در طراحی لوگو باشد. اول ، دوست دارید از چه رنگی برای لوگوی خود استفاده کنید؟ اگر این مسئله برای شما مهم است ، ممکن است پرچم شهر یا کشور شما در مورد شما اعمال شود. رنگ ها منطقی هستند و می توانند به شما در ایجاد یک پیام خاص کمک کنند. میلی لیتر قرمز شجاعت ، پرخاشگری و انگیزه را نشان می دهد. رنگ پریده سرگرم کننده ، مرتبط با انرژی و جوانی است. رنگ زرد اغلب با شادی و قدرت همراه است. سبز منعکس کننده طبیعت ، امید و سلامتی است. از طرف دیگر ، رنگ آبی با دانش و اعتماد همراه با بهشت ​​و دریا است. سرانجام ، رنگ صورتی رنگ سلطنتی لوکس است. به طور خلاصه ، انتخاب رنگ برای لوگوی خود آسان نیست! سعی کنید حداکثر سه رنگ انتخاب کنید که یکی از آنها مانند سفید یا سیاه خنثی است. آیا مشاهده کرده اید که بیشتر تیم های ورزشی از رنگ های کامل استفاده می کنند؟ ترکیبات قرمز ، سبز ، زرد ، صورتی ، آبی و نارنجی چشمگیر است.

همچنین ، آیا به شکلی که می خواهید برای آرم تیم خود استفاده کنید فکر کرده اید؟ شکل ها همچنین می توانند در بازنمایی مقادیر مختلف به شما کمک کنند. به عنوان مثال ، منظور از حلقه ها ، اجتماع و اتحاد است. مربع ها برابری و ثبات را نشان می دهند و مثلث نماد تعادل و قدرت است. آیا فکر کرده اید که از شکل سپر برای آرم تیم ورزشی خود استفاده کنید؟ از آرم کت برای مهر و موم گذشته نجیب و تاریخی استفاده می شود. تیم های فوتبال اروپا اغلب از این فرم برای نشان های خود استفاده می کنند ، از جمله FC Barcelona و باشگاه فوتبال آرسنال لندن. اگر به تیم های Overwatch League خود برگردیم ، London Spotfire و آرم بوستون سپر هستند.

برای جلوگیری از برخی اشتباهات هنگام ایجاد آرم Avo
همانطور که در بالا ذکر شد ، مهم نیست که هنگام ایجاد آرم خود رنگ های زیادی انتخاب نکنید ، زیرا این امر می تواند چاپ را پیچیده و حاشیه خطا را افزایش دهد ، بدون اشاره به افزایش قیمت پنهان بر روی لباس. انجام دادن به همین دلیل اسلاک لوگوی خود را از 4 تا 4 در 11 رنگ طراحی کرده است! همچنین باید مطمئن شوید که از آرم شما می تواند به صورت سیاه و سفید استفاده شود. اگر متنی با آرم تیم خود دارید ، استفاده از بیش از دو قلم مختلف برای حفظ ثبات نیز مهم است. همچنین ، شما باید یک قلم را انتخاب کنید که به راحتی قابل خواندن باشد و هیچ جای دیگری ندارد. قلم های سری پسران مانند Hunsliotica ، Bungee و Fagella در بیشتر اوقات به راحتی خوانده می شوند.

همچنین مهم است که هنگام طراحی آرم تیم خود مقادیری را که می خواهید منتقل کنید به خاطر داشته باشید. پیام شما باید با یک نگاه فهمیده شود. به عنوان مثال ، اگر می خواهید نشان دهید که برای کار گروهی ارزش زیادی دارید ، از آرمی که رنگ تهاجمی دارد استفاده نکنید. دریغ نکنید که از اعضای تیم یا دوستان خود بازخورد بگیرید. وقتی مردم برای اولین بار آرم شما را می بینند ، به احساسی که می خواهید مردم داشته باشند فکر کنید.

در آخر ، هنگام تلاش برای انجام این کار ، سعی کنید آرم تیم فعلی را کپی نکنید. قطعاً می تواند روی شما تأثیر بگذارد ، اما تولید مثل نمی کند. آرم هر تیم مانند بازیکنانش باید منحصر به فرد باشد و نماینده شما باشد. همچنین مواظب باشید اشتباهات املایی به نام خود مرتکب نشوید زیرا این امر می تواند به اعتبار شما لطمه وارد کند.

آرم خود را با طراحی آرم رایگان ایجاد کنید
برای ایجاد آرم تیم ورزشی خود از طرح کاربردی رایگان استفاده کنید. به ویرایشگر ما بروید ، نام تیم خود را وارد کنید ، سپس یک دسته را برای موضوع خود انتخاب کنید. شما حتی می توانید یک دسته ورزشی را بر اساس آرم هایی که قبلاً توسط تیم ما ایجاد شده انتخاب کنید. نام خود را اضافه کنید ، سپس نمادها ، رنگ ها و قلم ها را تغییر دهید! خلاصه اینکه خلاقیت شما تنها محدودیت شماست! وقتی از نتایج راضی بودید ، در بالا و چپ بالا کلیک کنید. اکنون شما آرم مناسبی برای تیم خود دارید!

در آخر اینکه ، هنگام طراحی آرم خود ، به خاطر داشته باشید که این نشان دهنده ارزش بازیکنان و بازیکنان شماست. ابتدا با جستجوی نام تیم خود شروع کنید ، سپس رنگ ها و اشکال آرم شما را انتخاب کنید. از آرم های موجود خودداری کنید و از واضح بودن پیام اصلی خود اطمینان حاصل کنید. وقتی لوگوی شما از بین رفت ، تنها کاری که دوست دارید انجام دهید انجام می شود.