کارت های ویزیت به دلیل اینکه کوچک هستند و ابعادشان به گونه ایست که به سادگی قابل حمل اند می توانید در ملاقات های کاری خود یا سایر موارد آن را به مشتریانتان ارائه دهید تا اطلاعات تماس شما را به راحتی در اختیار داشته باشند و یا در ارتباط با سایر افراد نیز به این صورت کسب و کار خود را به آن ها معرفی کنید و جزییات مهم درمورد خدماتی که انجام می دهید را به آن ها منتقل کنید.

برای آموزش کارت ویزیت و دستیابی به نکات اصولی آموزش طراحی کارت ویزیت می توانید به مطالب آموزش طراحی کارت ویزیت از صفر تا صد مراجعه کنید که بسیار می تواند در راه طراحی کارت ویزیت موجب پیشرفت شما شود و نحوه ساخت کارت ویزیت را به شما بیاموزد.

اما در این بخش از دوره آموزش طراحی کارت ویزیت ، ما آموزش طراحی کارت ویزیت آماده چاپ در فتوشاپ با قالب کارتونی را خواهیم داشت. طرح برای چاپ باید به طور ویژه در کنار آموزش طراحی کارت ویزیت تهیه شود. قبل از ارسال آن به چاپگر ، بهتر است از آماده بودن پرونده خود اطمینان حاصل کنید تا بتوانید از دردسر ناشی از یک فاجعه چاپ به کمک آموزش طراحی کارت ویزیت جلوگیری کنید.

پیش نمایش

شکل و اندازه کارت ویزیت و اصول طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ متفاوت است. برای این آموزش ، ما می خواهیم یک کارت مستطیلی استاندارد به ابعاد 3.5 2 2 اینچ طراحی کنیم.

مرحله 1 آموزش طراحی کارت ویزیت: یک فایل جدید ایجاد کنید
هر طرحی که برای چاپ طراحی شده باشد باید کمی خونریزی داشته باشد. منطقه سرریز یک مرز اضافی در اطراف طرح شما است. تکنیک splicing یک علم دقیق نیست. اگر می خواهید طرح شما تا لبه گسترش یابد ، پس زمینه یا تصاویر نیز باید تا حاشیه گسترش پیدا کنند.

شرکتهای چاپ نیازهای روغن کاری متفاوتی دارند ، بنابراین ممکن است لازم باشد چاپگر خود را قبل از شروع طراحی و یا آموزش فتوشاپ کارت ویزیت بررسی کنید. چاپگری که من با آن کار می کنم به 1/8 یا 0.125٪ مایع سازی در هر دو طرف نیاز دارد. بنابراین ، هنگام تهیه سیم پیچ ، باید (0.125 + 0.125 =) 0.25٪ به طول و عرض آن اضافه کنیم.

با رعایت اصول طراحی کارت ویزیت با حاشیه بیشتر ، ابعاد نهایی ما 25/3 75 25/3 خواهد بود.

هنگام آموزش طراحی کارت ویزیت وضوح پرونده باید 300 dpi یا بالاتر باشد. برای کارت ویزیت با فتوشاپ نگه داشتن پرونده در وضوح بالا از چاپ کمرنگ یا ضعیف جلوگیری می کند. چاپگرها از مدل رنگی دیگری برای چاپ استفاده می کنند. هنگامی که یک پرونده جدید در فتوشاپ ایجاد می کنید ، حالت رنگ پیش فرض RG (قرمز ، سبز ، آبی) است و ما باید آن را با CMYK جایگزین کنیم (فیروزه ای ، سرخابی ، زرد ، سیاه). ذخیره فایل در قالب RG هنگام تبدیل به چاپ رنگ را تغییر می دهد. برای دقت بیشتر در رنگ ، از CMYK استفاده کنید.

اکنون برای شروع آموزش طراحی کارت ویزیت فتوشاپ را باز کنید و یک فایل جدید با ویژگی های زیر ایجاد کنید:

یک پرونده جدید ایجاد کنید

مرحله 2 آموزش طراحی کارت ویزیت: راهنماها را اضافه کنید
من در این آموزش کارت ویزیت با فتوشاپ توصیه می کنم قبل از شروع کار روی یک طراحی واقعی ، نکاتی را دریافت کنید. راهنماها ابعاد فیزیکی کارت را مشخص می کنند. ما باید اطمینان حاصل کنیم که خونریزی اضافه شده را فراموش نمی کنیم. این راهنماها خط برش را نیز نشان می دهند.

برای مشاهده خط کش طبق دستور آموزش ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ CTRL + R را فشار دهید. به View> New Directory بروید و مقادیر فهرست خود را وارد کنید.

ردیف جدید فهرست

اصطلاح منطقه امن قسمت دیگری از اصطلاحات چاپی در آموزش طراحی کارت ویزیت است. چاپگرها نیاز دارند که هیچ متن یا تصویر مهمی از این قسمت فراتر نرود. محصولات چاپی هنوز هم در هنگام آماده سازی برای پیرایش نادرست هستند. منطقه امن امکان برش هر قسمت مهمی از طرح شما را کاهش می دهد.

برای تعریف منطقه امن و نحوه ساخت کارت ویزیت، باید چهار راهنمای دیگر اضافه کنیم که 1/4 یا 0.125 are با راهنماهای خونریزی فاصله دارند. هنگام وارد کردن مقادیر در دستورالعمل جدید ، فقط باید دو اکتت اینچ اضافه کنید. این در هر طرف 1/8 ″ + 1/8 ″ = 1/4 ″ یا 0.25 is است.

بوم با راهنما

مرحله 3 آموزش طراحی کارت ویزیت: طرح را ایجاد کنید
در این مرحله، روش طراحی کارت ویزیت شامل ایجاد سه قسمت است: پس زمینه طرح دار ، دوست پسر کوچک سبز ما و دارندگان جزئیات تماس.

ابتدا در حین آموزش طراحی کارت ویزیت پشت و رو، لایه پس زمینه را کپی کنید. با استفاده از ابزار Paint Bucket Tool لایه جدید را با سایه سبز کم رنگ پر کنید. رنگی که من استفاده کردم # AFD9B1 است.

بوم پر از پس زمینه سبز

با رفتن به Layer> New> Group ، گروهی به نام سبک ایجاد کنید. ایجاد گروه ها به سازماندهی لایه های شما کمک می کند. سپس ابزار Custom Shape> Shape> Symbols> Bull’s Eye را انتخاب کنید.

شکل چشم گاو نر

قبل از ایجاد الگو با آموزش طراحی کارت ویزیت ، CTRL + را فشار دهید تا شبکه فعال شود. خطوط شبکه هنگام تراز و برش دادن عناصر خاص طراحی شما مفید هستند.

از # E9EB81 به عنوان رنگ شکل استفاده کنید. ابتدا یک شکل واحد ایجاد کنید و آن را به تقاطع دو خط شبکه منتقل کنید. شکل شما به طور خودکار در تقاطع قرار می گیرد. شکل را کپی کرده و یک ردیف کامل ایجاد کنید.

الگویی ایجاد کنید

بعد ، روی گروه کلیک راست کرده و Duplicate Group را انتخاب کنید. این گروه جدید را به پایین بکشید و موارد تکراری بیشتری ایجاد کنید تا زمانی که کل بوم را پر کند.

ردیف های تکراری

اکنون در این آموزش طراحی کارت ویزیت وقت آن است که دوست کوچک سبزمان را به زندگی برگردانیم. از # 73BF44 برای رنگ زمینه استفاده کنید. ابزار Pen را انتخاب کرده و شکلی را که در زیر نشان داده شده ایجاد کنید. ترازبندی لازم نیست که کامل باشد.

 

اکنون مطابق آموزش طراحی کارت ویزیت، ابزار Point Point را انتخاب کرده و برای تنظیم انحنای هر نقطه از دستگیره های Bezier استفاده کنید.

دستگیره های Bezier برای تنظیمات انحنا

برای افزودن چشم و دهان ، از ابزار Ellipse Tool استفاده کنید. در صورت نیاز به تنظیم اندازه و شکل ، CTRL + T را فشار دهید. ابزار Pen را انتخاب کنید و رنگ را روی # ED1A5D تنظیم کنید تا زبان ایجاد شود.

با ردیابی شکل نشان داده شده در آموزش طراحی کارت ویزیت، جلوه ای براق ایجاد کرده و میزان تیرگی آن را روی 70٪ تنظیم کنید.

جلوه براق ایجاد کنید

برای نگه داشتن اطلاعات تماس شما ، باید یک حباب صحبت و دو جعبه اضافه کنیم. به بخش Custom Shape> Shapes> Talk Bubbles بروید و Talk 1 را انتخاب کنید.

شکل حباب صحبت کنید

با توجه به آموزش طراحی کارت ویزیت برای ایجاد حباب صحبت ، روی بوم خود بکشید. روی لایه کلیک راست کرده و Blending Options را انتخاب کنید. ویژگی های Drop Shadow و Stroke را فعال کنید و مقادیر زیر را کپی کنید:

Drop Shadow و Stroke را اضافه کنید

CTRL + T را فشار دهید تا زاویه آن را به -19.7 درجه برسانید و آن را به گوشه بالا سمت راست بوم بکشید.

آموزش طراحی کارت ویزیت و حباب صحبت شیب

با استفاده از ابزار Rectangular Marquee Tool دو جعبه سبز زیر حباب بحث ایجاد کنید و آن را با همان سایه سبز پر کنید. با انجام همان روشی که روی حباب بحث انجام دادیم ، یک سایه قطره اضافه کنید.

طراحی کارت بدون جزئیات تماس

توجه داشته باشید که جعبه ها فراتر از راهنماهای منطقه امن نیستند. برای حباب صحبت و دوست کوچک سبز ما ، قطعات خارج از منطقه امن خیلی مهم نیستند.

مرحله 4 آموزش طراحی کارت ویزیت : درج اطلاعات تماس
مرحله نهایی این آموزش افزودن اطلاعات تماس است. ما می خواهیم از قلم پیش فرض MS Windows برای متن استفاده کنیم.

از قلم Arial Rounded استفاده کنید

از 12pt استفاده کنید Arial Rounded MT Bold برای گفتگوی درون حباب بحث و 9 قسمت. برای آدرس ایمیل و وب سایت. باز هم یادآوری می شود که تمام متن را مانند تصویر زیر در منطقه امن قرار دهید.

آموزش طراحی کارت ویزیت و بررسی عناصر طراحی در داخل منطقه امن

کار خود را ذخیره کنید با چاپگر خود فرمت های فایل معتبر را بررسی کنید. TIFF ، JPG و PSD معمولاً پذیرفته می شوند. همچنین می توانید طرح خود را به PDF وارد کنید.

و voila! کار آموزش طراحی کارت ویزیت ما تمام شد!