احتمالاً می دانید که Revit روشهای زیادی برای کنترل شکل ظاهری یک شی دارد. ما در گذشته با تنظیم ضخامت خطوط به عنوان نمونه با این مسئله روبرو بوده ایم.  read more

آیا از فیلتر خط استفاده کردید؟

تمیز

استفاده از دقت در صحنه های بینایی می تواند کنترل بیشتری به شما بدهد. با این کار می توانید ظاهر بسیاری از اشیا را به سرعت کنترل کرده و قابلیت ها را گسترش دهید. بیایید سعی کنیم ببینیم در اینجا چه کارهایی می توان انجام داد.

یک ساختمان سه طرفه بسازید

انواع مختلف اشیا را طبقه بندی کنید
برای مسافرت با انواع مختلف چیزها ، باید آن را پشت سر بگذارید. شما شکل ظاهری دیوارها را تغییر می دهید ، سپس پایه ها ، درها و غیره را برمی دارید. ممکن است زمان زیادی طول بکشد.

می توانید یک فیلتر بسازید که انواع مختلفی از موارد را پوشش دهد. با این کار می توانید در یک عمل از نگرش آنها جلوگیری کنید.

همانطور که در زیر می بینید ، می توانید برای جلوگیری از ظاهر شدن چیزهای داخل آن ، یک فیلتر بسازید. این می تواند شامل درها ، کف ها ، سطح شیب دار ، پله ها و دیوارها باشد.

بستن

این بدان معنی است که می توانید ظاهر چندین شی را فوراً تغییر دهید. نیازی به تغییر شکل هر شی نیست.

شی را بر اساس پارامترها فیلتر کنید
همچنین می توانید اشیا را با پارامترهای آنها فیلتر کنید. این بدان معناست که نه تنها می توانید انواع مختلفی از اشیا را فیلتر کنید ، بلکه می توانید ظاهر آن اشیا را نیز به گونه ای متفاوت دور بزنید. به عنوان مثال ، شما می خواهید تمام دیوارهای دارای عملکرد خارجی با رنگ قرمز پر شوند.

در مثال زیر یک فیلتر دیواری با عملکرد خارجی ایجاد کردم. من از رنگ قرمز برای این دیوارها استفاده می کنم.

دیوار خارجی

همانطور که در این مثال مشاهده می شود ، دیوارهای داخلی هیچ رنگ پر کننده ای ندارند.

امکان تغییر دید هنگام دور زدن گرافیک به شما اجازه نمی دهد
هنگام مشاهده / غیرفعال کردن گرافیک ، متوجه خواهید شد که تنظیمات قابل مشاهده ای وجود دارد که نمی توانید از آنها عبور کنید.

در این مثال زیر خواهید دید که نمی توانید رنگ اتاق را تغییر دهید. بله ، می توانید آن را در یک طرح رنگی تغییر دهید. اما در این حالت ، من می خواهم یک طرح کف با همان رنگ پر کردن ایجاد کنم. فقط برای این دیدگاه خاص.

این امر برای ایجاد فیلتر سریعتر و سپس دور زدن پر کردن رنگ خواهد بود.

لغو_پرکردن

پس از تنظیم فیلتر ، اکنون می توانم رنگ پر را در برگه فیلتر تغییر دهم.

الگوی_پرکردن اتاق

خلاصه
استفاده از فیلترها در لغو نمودارها کنترل بیشتری به شما می دهد. اگر می خواهید یک نمایش جذاب ایجاد کنید ، می خواهید در مورد آن بیشتر بدانید.

من شما را به خواندن این کلاس AU تشویق می کنم: Autodesk Revit برای ارائه – Graphic that Pop. این درس توسط جیسون گرانت و دیوید لایت در دانشگاه Autodesk در سال 2011 ارائه شد ، اما هنوز به نسخه فعلی مربوط است. این یک منبع عالی برای دستیابی به ایده هایی در مورد چگونگی جذاب جلوه دادن نمایش نقاشی خود ، بدون پردازش مدل است. و بسیاری از این ترفندها از فیلتر استفاده می کنند!

تو چطور؟ آیا در گذشته از فیلترها استفاده کرده اید تا جلوه مدل خود را بدست آورید؟ آیا می توانید کارهای دیگری را که او می تواند انجام دهد به اشتراک بگذارید؟ و چه چیزی را با آن خلق کردید؟

آیا تا به حال مشکلی داشته اید که برخی از شبکه های شما در نقشه های طبقه از دست رفته باشد؟ در این مثال ، من می توانم تمام شبکه های خود را در نقشه های سطح در سطح 1 تا 5 ببینم. اما در سطح 6 و بالاتر ، شبکه ها وجود ندارند.

آینه سطح مش

اگر مشاهده کردید که همه شبکه های شما از بین رفته اند ، ممکن است قابلیت مشاهده شبکه را در Visibility / Bypass Graphics خاموش کنید. گزینه دیگر این است که شبکه ها را در نمای خاصی پنهان کنید.

اما اگر هیچ یک از این موارد را درست نمی دانید ، باید خطوط شبکه را در نمای ارتفاع بررسی کنید.

بررسی کنید آیا خطوط شبکه شما از سطحی که می خواهید نمایش دهند بیشتر است. در مثال زیر ، خطوط شبکه کمی بالاتر از سطح 5 است. بنابراین می توانم آن را در سطح 6 به بالا ببینم.

 

شبکه_ شراب_پایین_پایین_پایین

 

برای رفع این مشکل ، به سادگی شبکه را انتخاب کنید. سپس دسته را در انتهای شبکه بکشید تا جایی که به سطح بالایی کشیده شود.

شبکه_بندی را بکشید

اکنون باید بتوانید آن را در هر سطح ببینید.

چرا این اتفاق می افتد؟
اگر بعد از ایجاد شبکه ها ، سطوح بیشتری اضافه کنید ، این اتفاق می افتد. خطوط شبکه به طور خودکار طول خود را تا سطح جدید افزایش نمی دهند.

به همین دلیل است که بیشتر کتابهای Revit توصیه می شود قبل از ترسیم شبکه ، سطح را تنظیم کنید.