روز گذشته ، اپل دستیار ویندوز خود را به نسخه جدیدی از سیستم عامل Mac به نام Mac OS ig Head ارتقا داد.

با به روزرسانی Windows Migration به نسخه 2.3.0.0 ، ما از macOS ig Sur پشتیبانی می کنیم و اپل موارد زیر را توضیح می دهد:

این برنامه به شما امکان می دهد داده های خود را از رایانه ویندوز به راحتی به دستگاه خود منتقل کنید. این دستیار فوق العاده پس از نصب به طور خودکار بارگیری می شود.

طبق گفته اپل ، مهاجرت ویندوز به کاربران مک این امکان را می دهد تا اطلاعات لازم را از سیستم ویندوز به دستگاه های خود منتقل کنند. اینها شامل عکس ، اسناد ، مخاطبین ، رویدادهای تقویم ، حساب های ایمیل و موارد دیگر است. متن کامل توضیحات اپل به شرح زیر است:

نرم افزار Windows Migration به راحتی اطلاعات شما را از طریق مخاطبین ، رویدادهای تقویم ، حساب های ایمیل و موارد دیگر از ویندوز منتقل می کند. اطلاعات ارسالی به طور خودکار به بخشهای مناسب منتقل می شود. پس از کپی کردن داده ها ، iTunes را باز کنید و به دستگاه خود اجازه دهید تا با شناسه اپل نمایه شود. این قبل از بارگذاری هر منبع اطلاعاتی یا موارد جدید بسیار مهم است.

اپل در 12 نوامبر مصادف با 22 نوامبر از نسخه جدید Mac OS ig رونمایی کرد. در نسخه جدید سیستم عامل Mac ، ما شاهد طراحی مجدد کاملی از این پلتفرم از جمله آیکون ها و دکمه ها هستیم و یک مرکز اطلاع رسانی جدید نیز به این نسخه اضافه شده است که شباهت زیادی به محیط پایه iOS دارد. برنامه هایی مانند Safari ، Moses و Apple Maps نیز شاهد پیشرفت ها و تغییراتی بوده اند.