جورج وستینگهاوس بنیانگذار این برند در قرن نوزدهم و همچنین یکی از کارآفرینانی است که در صنعت مهندسی برق فعالیت می کند. این ساختمان که توسط جورج وستینگهاوس در قرن نوزدهم ساخته شد ، پس از یک قرن بهره برداری نمی توانست دوام بیاورد و به قسمت های مختلفی تقسیم شد و امروزه هر یک از این قطعات به مارک دیگری تعلق دارند. یکی از مهمترین کارهایی که باید با مارک وستینگهاوس انجام شود ، خرید CS است. پس از این واقعه ، مارک وستینگهاوس در رسانه ها شناخته شد.

برند وستینگهاوس همچنین اقدام به تولید لوازم خانگی کرده است. این مارک امروزه فعال نیست اما شما می توانید از محصولات باقی مانده استفاده کنید و نگران کیفیت آنها نباشید زیرا این برند از بهترین و با کیفیت ترین قطعات برای ساخت لوازم جانبی مورد نظر شما استفاده می کند. انجام شده. این شرکت علاوه بر لوازم خانگی وستینگهاوس ، برای محصولات هوشمند دیگری نیز وارد بازار شده است که در زیر درباره آنها صحبت خواهیم کرد.

بخاری برقی وستینگهاوس مدل NS200A7

یکی از لوازم جانبی تولید شده توسط این برند بخاری برقی است. این دستگاه ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد و بسیاری از کاربران آن را به عنوان بخاری به سایر دستگاه ها ترجیح می دهند. مشخصات این دستگاه شامل پوشش یک منطقه قابل استفاده حداقل 5 متر ، کنترل دما ، ترموستات ایمنی ، دسته قابل حمل ، فعالیت و عملکرد بدون نیاز به هیچ عنصر و غیره است. از کمبودها و مواردی که نقص این دستگاه محسوب می شود ، می توان اشاره کرد که هیچ سیستم خاموش شدن خودکار و سیستم انجماد وجود ندارد. همه اینها باعث شده است که بخاری Westinghouse به عنوان یک وسیله عملکردی شناخته شود.

از مشخصات دیگر دستگاه گرم کننده می توان به ابعاد و وزن مربوط به این دستگاه اشاره کرد. ابعاد این دستگاه 250 × 240 × 130 میلی متر است و وزن 1 کیلویی آن نیز استفاده از این دستگاه را در هر شرایطی آسان می کند. می توانید این دستگاه را روی زمین یا میز قرار دهید و در صورت لزوم از آن استفاده کنید. این دستگاه از کیفیت مطلوبی برخوردار است و ممکن است متناسب با نیازهای شما باشد.

یخچال ساید بای ساید وستینگ هاوس ، مدل FGHS2631PP

از دیگر لوازم وستینگهاوس می توان به یخچال ساید بای ساید اشاره کرد. یکی از مدل های توسعه یافته در این زمینه FGHS2631PP است. این یخچال دارای ویژگی ها و مزایای مختلفی است. به عنوان مثال ، می توانید مواردی مانند مصرف برق A را ذکر کنید. موارد دیگری مانند محفظه فریزر ، یخ ساز اتوماتیک و قفل کودک نیز در این دستگاه دیده می شود.

یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس FGHS2631PP فضای راحتی را برای کاربران فراهم می کند. یخچال این دستگاه در کیس 4 طبقه و 5 درب دارد ، در کنار طبقات این یخچال 3 کشو نیز مشاهده خواهید کرد. محفظه فریزر همچنین دارای دو کشو و دو طبقه جادار است که استفاده از آن را آسان می کند. به طور کلی ظرفیت این مدل یخچال 26 فوت است که ظرفیت مناسبی است.

همانطور که می خوانید ، ما دو مدل لوازم خانگی وستینگهاوس را به شما معرفی کرده ایم و هر دو از کیفیت خوبی برخوردار هستند. بدین ترتیب می توان گفت که این برند مارک مناسبی برای خرید لوازم خانگی است و شما می توانید از لوازم خانگی این برند در محیط خانه خود استفاده کنید.

تعمیر لوازم خانگی Westinghouse

Westinghouse یکی از مارک های با کیفیت و مورد توجه است که در آن قطعات استفاده شده از بهترین انتخاب می شود. بنابراین ، می توان گفت که مشکلات مربوط به لوازم خانگی وستینگهاوس دیرتر از سایر وسایل خانگی به وجود می آیند و اگر مشکلی داشته باشند ، می توانید به راحتی اقدامات لازم را برای تعمیر آن انجام دهید. همانطور که می خوانید لوازم جانبی این برند از هر لحاظ انتخاب خوبی است که می توانید بخرید و استفاده کنید.

وستینگهاوس یکی از مارک هایی است که به طور رسمی در ایران نمایندگی ندارد و شما باید به دنبال تکنسین های حرفه ای تعمیر لوازم خانگی باشید. به طور کلی محصولات این برند بسیار دیر به تعمیر نیاز دارند.