اخیراً شایعات زیادی در مورد Galaxy Z Flip 2 وجود دارد. در ابتدا انتظار می رفت که این تلفن همزمان با Unpack بعدی ، سری بعدی Galaxy S وارد شود. با این حال ، طبق گزارش های جدید ، به نظر می رسد قرار دادن این دستگاه در Unpack بعدی ، تمام توجه آن را معطوف به Galaxy S21 یا S30 کرده است.

سامسونگ در فوریه 2020 در مراسمی با گلکسی S20 در سانفرانسیسکو از اولین نسل Galaxy Z Flip رونمایی کرد. این دستگاه زودتر از گلکسی S20 وارد بازار شد. اما امسال با تغییر استراتژی سامسونگ مجبور نیستیم منتظر همان چیز باشیم.

طبق گزارش رسانه کره ای The Elec ، Galaxy Z Flip 2 در سه ماهه اول سال 2021 معرفی نخواهد شد. اگر گزارش های رسانه ای صحیح باشد ، تا ماه مارس شاهد نسل جدیدی از این تلفن هوشمند جدید نخواهیم بود. این روش به سامسونگ این امکان را می دهد تا خانواده را در اطراف سری Galaxy S21 تقویت کند و به فروش خانواده توجه کند.

شاید به همین دلیل است که عرضه سری Galaxy S21 به اوایل ژانویه موکول شد. این غول کره ای احتمالاً می خواهد بین معرفی محصولات سطح بالای خود فاصله بیشتری بگذارد تا هر یک را به صورت جداگانه معرفی کند و فصول مختلف سال را بهتر پوشش دهد.

احتمالاً انتشار بعدی Galaxy Z Flip 2 یکی از دلایلی است که هنوز اطلاعات زیادی در مورد این دستگاه وجود ندارد. اگرچه تاکنون اطلاعات نسبتاً مفصلی درباره سری Galaxy S21 فاش شده است ، اما در گزارش قبلی ما ویژگی های اصلی این دستگاه را به شما اطلاع داده ایم.

با این جزئیات ، سامسونگ هنوز به طور رسمی برنامه انتشار پرچمدار 2021 را اعلام نکرده است.