دیری نمی گذرد که آیفون 12 سری به فروش می رسد اما شایعاتی در مورد نسل بعدی پرچمدار این شرکت آغاز شده و اطلاعات جدیدی در مورد خانواده آیفون 13 ارائه می دهد. طبق وب سایت Digitimes ، اپل با یک شرکت کره ای در زمینه تولید لنزهای پریسکوپ همکاری می کند. این شرکت می تواند عملکرد بزرگنمایی نوری تلفن های همراه را افزایش دهد.

هنوز هیچ چیزی نهایی نشده است ، اما Digitimes می گوید یکی از این شرکت های کره ای می تواند سامسونگ باشد. این شرکت مدتی است که از لنزهای پریسکوپ در تلفن های همراه استفاده می کند و پیش از این نیز شاهد بزرگنمایی 100 برابر فضایی در سری Galaxy S20 بوده است.

امروزه تعداد کمی از گوشی های موجود در بازار دارای لنزهای پریسکوپ هستند و این ویژگی فقط در محصولاتی مانند Galaxy S20 Ultra ، Huawei P40 Pro ، Vivo X50 Pro Plus ، Oppo Find X2 Pro و Huawei Mate 40 Pro یافت می شود. ..

تاکنون هیچ مدرکی مبنی بر توافق حاصل شده بین دو شرکت در زمینه تولید لنزهای پریسکوپ وجود ندارد. البته حتی با همکاری این دو شرکت ، هنوز مشخص نیست که آیا از لنزهای پریسکوپ در آیفون 13 استفاده می شود یا خیر.

جالب اینجاست که کسب Corephotonis از سازندگان فناوری Zoom توسط سامسونگ احتمال همکاری سامسونگ با اپل را افزایش داده است. این شرکت پیش از این از سامسونگ و اپل به دلیل نقض حق ثبت اختراع فناوری بزرگنمایی تله شکایت کرده بود ، اما اکنون این حق اختراع به سامسونگ منتقل شده است و احتمالاً اپل برای استفاده از آنها نیاز به همکاری با یک غول کره ای دارد. وجود دارد.