بنا به اطلاعیه ها و اخبار منتشر شده، شرکت oneplus در مورد ارائه و رونمایی نسخه ای از ساعت های جدید خود که از یک از بازی های ویدیویی ایده گرفته است ، خبر داد. این شرکت اعلام کرد که از این نسخه بالاخره پس از چندین تاخیر به وجود آمده ، قبل از پایان سال جاری رونمایی خواهد شد.

تصاویر منتشر شده توسط Digital Chat Station در شبکه اجتماعی چینی Weibo نشان می دهد که ساعت هوشمند OnePlus Watch با الهام از بازی ویدیویی Cyberpunk 2077 در آینده نزدیک وارد بازار خواهد شد. در این تصاویر یک بند سیلیکونی لبه زرد مشاهده می کنیم که روی آن آرم های OnePlus و Cyberpunk قرار دارد. البته در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد ساعت اصلی وجود ندارد.

هفته گذشته اولین شایعات و اطلاعات مربوط به ساعت هوشمند OnePlus Watch در رسانه ها منتشر شد که نشان دهنده تأخیر در عرضه آن است. پیش از این طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار بود ساعت های هوشمند OnePlus در اواخر اکتبر سال جاری (2020) به دنیای فناوری ارائه شود ، اما همین منبعی که اخبار را به تازگی منتشر کرده اعلام کرده است که تاریخ عرضه این محصول نزدیک است. در هاله ای از ابهام است و باید منتظر ماند و دید در نهایت چه زمانی اعلام می شود.

پیش از این مقامات وان پلاس ساعت های هوشمند این برند را اعلام کرده بودند اما متأسفانه هنوز هیچ تاریخی برای راه اندازی آن مشخص نشده است.