همانطور که مشاهده می کنید ، گوشی هوشمند Sony Xperia 5 II به طور پیش فرض چهار رنگ سیاه ، خاکستری ، آبی و صورتی را ارائه می دهد. البته همه رنگها به یک شکل در بازارهای بین المللی موجود نیستند. اما برای جالبتر ساختن داستان ، سونی رسماً تصمیم گرفت پنجمین گزینه را به رنگبندی دستگاه اضافه کند ، فقط در ژاپن رنگ بنفش محصول را به فروشگاه آورد و به خریداران عرضه کرد.

در تصویر زیر گوشی هوشمند بژ Xperia 5 II را مشاهده می کنید که با مشارکت اپراتور بزرگ ژاپنی Docomo روانه بازار می شود. به این ترتیب هنگام انتخاب این محصول ، تغییر رنگ انتخاب های بیشتری را برای کاربران به همراه خواهد داشت و دست آنها بازتر خواهد بود. البته برای برخی افراد افزودن رنگ های جدید ممکن است انتخاب را دشوارتر کند. دکمه پاور نقره ای (همچنین به سنسور اثر انگشت مجهز است) این محصول یکی از اتفاقات جالب توجه آن است.

همانطور که حدس زده اید این محصول از نظر نمایشگر و مشخصات سخت افزاری تفاوتی با رنگ های دیگر ندارد و فقط می توانیم رنگ جدیدی را مشاهده کنیم. علاوه بر این ، از آنجا که هیچ تفاوتی بین مشخصات سخت افزار وجود ندارد ، قیمت تغییر نکرده است.

این کل ماجراست. چه در ژاپن زندگی کنید و چه قصد سفر به آن کشور را داشته باشید ، پنجمین اولویت شما انتخاب Xperia 5 II از نظر رنگ است که می توانید در صورت لزوم از آن استفاده کنید. خوب است بدانید که این محصول به طور خاص برای اپراتور ژاپنی Docomo طراحی و ساخته شده است و در کشورهای دیگر قابل استفاده نیست. بنابراین اگر فقط به عنوان توریست به ژاپن می روید فکر خرید را از خود دور کنید.