طبق گفته های چین ، اپل آیفون هایی را برای کارخانه فاکسکان در چین جمع کرده است. جایی که آیفون های اپل مونتاژ شده اند برای بررسی بیشتر ارسال شده است. همچنین ذکر شده است که تاریخ عرضه این محصول در سپتامبر 2022 تعیین شده است.

با توجه به زنجیره تأمین محصولات اپل ، این آزمون شامل ارزیابی استفاده از فناوری نمایش اواخر مرحله یا Micro-LED است که انتخاب آن بر روش مونتاژ تأثیر می گذارد. کوپرتینویی ها همچنین گفتند که آنها از فاکسکان خواستند تا قفل را بررسی کند و واحد را بیش از 100000 بار تا کند. این گزارش اطلاعات بیشتری در مورد طراحی دستگاه تاشو ارائه نمی دهد ، اما می گوید که نمایشگر این دستگاه چسب توسط سامسونگ ارائه شده است.

این شایعات ممکن است حکم اپل برای برابر کردن صفحه نمایش را به شرکت کره ای تأیید کند. طبق گفته جان پرایزر ، افراد کوپرتینویی که روی یک مدل آیفون تاشو کار می کنند ، دو مقیاس مختلف وجود دارد که به کمک یک توقف به جای یک تصویر واحد مانند Galaxy Fold به هم متصل می شوند. Praser همچنین گفت که این قاب آیفون گرد است و بر خلاف آیفون 11 از فلز استفاده می کند و هیچ خراش یا جراحتی روی صفحه وجود ندارد. اما قسمت کوچکی برای شناسه فیس بوک وجود دارد.

اپل گزارش داده است که از سال 2016 ، هنگامی که چندین اختراع ثبت شده برای تاشوی آیفون ارائه داده است ، در اطراف آیفون کار می کند ، از جمله دو دستگاهی که می توانند با هم جمع شوند و پیوند ایجاد کنند. -پونو دستگاه. گفته می شود شایعات مربوط به تاشوی آیفون بهانه ای برای ارائه چنین وسیله ای در بازار نمی شود.