با توجه به داده های زنجیره تأمین اپل ، مینگ چی کو ، تحلیلگر محصولات این شرکت پیش بینی کرده که کوپرتینو در نیمه دوم سال 2021 از طرح های جدید Apple Watch و Apple Silicon Macooks استفاده خواهد کرد.
اگرچه انتظار می رود که اپل واچ جدید دارای ویژگی های ابتکاری مدیریت سلامت و طراحی های جدید باشد ، اما نسخه جدید Macook ممکن است از نمایشگر مینی LED استفاده کند.

کو گفت که مدل جدید Apple Silicon Macook در نیمه دوم سال آینده با طراحی جدید روانه بازار می شود. کو قبلاً گزارش داده بود که اپل در سال 2021 نسخه جدیدی از Macook را با نمایشگر مینی LED روانه بازار می کند و انتظار می رود این محصول شامل سیلیکون اپل نیز باشد. کوپرتینو (کوپرتینو) اولین Macook مبتنی بر سیلیکون اپل را در رویداد “سایر چیزها” در ماه نوامبر راه اندازی کرد.

پس از انتشار این گزارش ، افشاگر معروف L0vetodream اعلام کرد که طراحی جدید محصول Macook تنها در مورد Apple Silicon اعمال نخواهد شد. این نشان می دهد که اپل Macroks جدیدی را که هنوز از تراشه های اینتل استفاده می کند سال آینده راه اندازی خواهد کرد. اپل قبلاً اعلام کرده بود که تبدیل پردازنده های سیلیکونی اپل به دو سال زمان نیاز دارد ، اما با توجه به عملکرد خوب اپل ، دیدن محصولات دوباره طراحی شده با استفاده از پردازنده های اینتل جای تعجب خواهد داشت.

به نظر می رسد تاکنون Mac های مبتنی بر Apple Silicon جایگزین Mac های Intel شده اند.