تا به حال به کروم وارد شده اید ، اما نمی دانید چه کاری انجام دهید؟ طبق گزارش جدید پلیس آندروید ، گوگل این مشکل را برطرف کرده است و به زودی ویژگی جدیدی به این مرورگر اضافه خواهد شد که به شما امکان می دهد هنگام مرور وب ، فیلم های آموزشی را در این مرورگر مشاهده کنند.

این ویژگی در حال حاضر در نسخه های ناپایدار Google Chrome مانند Chrome Canary و Chrome Dev موجود است که در اختیار توسعه دهندگان و آزمایش کنندگان بتا است. به این ترتیب ، پس از گذراندن مراحل آزمون ، این ویژگی ها در نسخه اصلی و عمومی در دسترس سایر کاربران قرار می گیرد.

اگر کاربر مرورگر Canary Chrome هستید ، برای استفاده از این ویژگی باید یک پرچم را فعال کنید. تنها کاری که شما باید انجام دهید جستجوی # آموزش های ویدیویی است. با فعال کردن این گزینه کارت گرافیک جدیدی ایجاد می شود. در حال حاضر ، می توانید ببینید که فیلم های ارائه شده مکانی برای مراجعه به برنامه Google Go است. در هر صورت ، عناوین این فیلم ها هنگام انتشار به کاربران به شرح زیر است:

نحوه استفاده از Google Chrome
اکنون نحوه به تعویق انداختن یا به تعویق انداختن بارگیری می شود.
نحوه استفاده از حالت ناشناس.
نحوه جستجو در Google Chrome.
چگونه با دستور صوتی جستجو کنیم

کد این ویژگی در حال حاضر فقط برای نسخه Android Google Chrome Canary اعمال می شود و بنابراین ، کاربران نسخه دسک تاپ یا iOS ، در حال حاضر این ویژگی را ندارند.

ممکن است بسیاری از کاربران حرفه ای به چنین فیلم هایی احتیاج نداشته باشند. اما حضور آنها برای تازه واردین رایانه های شخصی و مرورگرهای Google Chrome ضروری است و مطمئناً استقبال نسبتاً خوبی خواهد داشت.