با نزدیک شدن به پایان امسال (2020) ، شایعات و شایعات در مورد OnePlus 9 به طور مداوم در حال افزایش است. تصویر ارائه شده CAD از این محصول مدتی است منتشر شده و زبان طراحی آن نیز تا حدودی مشخص شده است. بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که این محصول در نگاه اول یادآور خانواده گلکسی نوت 20 سامسونگ است. قاب دوربین این گوشی هوشمند مانند سایر محصولات کمی بیرون زده است و سه لنز وجود دارد که قبلاً هیچ اطلاعاتی در مورد لنزها در دسترس نبوده است. با این حال ، اخبار منتشر شده امروز برخی از جزئیات لنز OnePlus 9 را فاش کرد.

طبق وب سایت 91 Mobiles ، وان پلاس 9 میزبان یک لنز 48 مگاپیکسلی به عنوان دوربین اصلی است. طبق گفته منابع ، وان پلاس از سنسور IMX689 سونی برای این لنز استفاده کرده است. این همان چیزی است که قبلاً در OnePlus 8 Pro دیده ایم. گزینه دوم لنز فوق عریض 48 مگاپیکسلی است که قبلاً در OnePlus 8 Pro پیدا شده بود. البته به نوعی سخت افزار از لنز OnePlus 8T 16 مگاپیکسلی ارتقا یافته است.

وب سایت 91 Mobiles همچنین تصاویری از ماژول دوربین محصول را منتشر می کند که یکی از رنگ های OnePlus 9 را مشخص می کند.

جزئیات شایعات مربوط به دوربین OnePlus 9 اخیراً توسط یک دمنده معتبر سوت به نام MaxJ تأیید شده است. اطلاعات مربوط به لنز سوم هنوز در دسترس نیست. با این حال ، به نظر می رسد این گزینه مربوط به سنسور تشخیص عمق در این محصول یا لنزهای تک رنگ است که این روزها در بسیاری از محصولات OnePlus یافت شده است.

وان پلاس 9 و وان پلاس 9 پرو مارس آینده (2021) رسماً وارد دنیای فناوری می شوند. شایعاتی مبنی بر اینکه صفحه نمایش تخت هر دو محصول ارائه می دهند وجود دارد ، اما اخیراً شایعاتی مبنی بر داشتن نسخه حرفه ای خانواده از صفحه لبه خمیده و لنز دوربین متفاوت در عقب منتشر شده است. بدن به آن اضافه می شود. هر دو محصول از پردازنده اسنپدراگون 875 5G بهره مند می شوند و همچنین از فناوری Warp Charge 65 پشتیبانی می کنند.