محصولات جدید اپل مجهز به پردازنده اختصاصی M1 اپل زمان زیادی را در صف انتشار سپری نکردند. سه شنبه گذشته ، Mac جدید در رویدادهای آنلاین و مجازی رسماً به دنیای فناوری معرفی شد و اولین محصول مبتنی بر Mac بود که از پردازنده اختصاصی M1 اپل استفاده کرد. یکی از اعضای این محصولات با نام Macbook Pro 13 اینچی اکنون به دست خریداران رسیده است و ما شاهد نتایج آزمون معیار این محصولات در رسانه های خبری هستیم.

شخصی با نام کاربری @ mnloona48_ تصویری از تست بنچمارک 13 اینچی Macook Pro را در توییتر منتشر کرده است که می توانید در این قسمت مشاهده کنید:

به این ترتیب می توانید آن را با پردازنده Intel i7-1068NG7 در 13 اینچ Macook Pro یا چیپ ست های دیگر در اواسط سال 2020 مقایسه کنید.

سپس ، او به Geekbench 5 روی آورد. در آزمایشات تک هسته ای و چند هسته ای ، پردازنده بی نظیر M1 اپل به ترتیب 1745 و 7308 امتیاز گرفت.

از آنجایی که این محصول به تدریج کاربران و خریداران را به خود جلب می کند ، قطعاً در آینده نزدیک شاهد تصاویر معیار 13 اینچی Macook Pro بیشتری خواهیم بود. این دستگاه با 8 گیگابایت RAM در حال حاضر 1299 دلار قیمت دارد و می توانید آن را بصورت آنلاین از وب سایت اپل خریداری کنید.