مردم کوپرتینو در حال آماده سازی افتتاح فروشگاه دوم اپل به زودی در کره جنوبی هستند. این فروشگاه در خیابان اصلی سئول با نام Apple Yeouido واقع شده است و می تواند محصولات را مستقیماً بفروشد.

اولین فروشگاه اپل کره جنوبی ، Apple Garosugil ، در سال 2018 در حوالی گانگنام ، سئول افتتاح شد و مورد استقبال بسیاری از مردم این کشور قرار گرفت. مقامات اپل امیدوارند که همین اتفاق در شعبه دوم فروشگاه فیزیکی حاشیه رودخانه هان نیز رخ دهد.

فروشگاه Apple Yeouido در مرکز خرید IFC ، نزدیک ساختمان نمادین 63 واقع شده است. خریداران از دروازه نزدیک پارک جزیره Ru Ye وارد بازار می شوند و در صورت تمایل می توانند از فروشگاه مد ، سینما و رستوران طبقه پایین بازدید کنند.

در آینده نزدیک ، اپل همچنین خدمات مربوط به امروز را به کاربران و ساکنان سئول در فروشگاه اپل ارائه خواهد داد. اپل اخیراً تصاویر پس زمینه و انیمیشن جالب را در وب سایت خود منتشر کرده است تا افتتاح فروشگاه جدید را جشن بگیرد.

مانند سایر فروشگاه های اپل ، این فروشگاه قوانین استفاده از ماسک و کاهش تعداد افراد فروشگاه را رعایت می کند. فروشگاه اپل Garosugil اولین فروشگاه خارج از کشور است که در طی شیوع همه گیر کرونا در چین افتتاح شد و به صاحبان محصولات اپل خدمات می دهد.

از طریق تمام این توضیحات ، باید منتظر بمانیم و ببینیم چه تاریخی خانواده کوپرتینو فروشگاه Apple Apple Ruou Island را مجدداً آغاز به کار می کنند. پس از مراسم افتتاحیه ، چند کاربر سئول از این فروشگاه جدید استقبال می کنند. برعکس ، چه؟ این خدمات به مشتریان ارائه می دهد.