سرویس پخش موسیقی Spotify هنوز با 320 میلیون کاربر فعال و 144 میلیون کاربر کل ، ضرر می کند. در سه ماهه سوم سال جاری ، این شرکت 101 میلیون دلار ضرر کرده است.

به همین دلیل است که مدیران Spotify در آخرین فراخوان خود برای تهیه صورتهای مالی گفته اند که قصد دارند ارزش خدمات خود را افزایش دهند و به همین ترتیب ، کاربران احتمالاً با چالشهای خاصی روبرو خواهند شد.

“Daniel Spot EK ، مدیر عامل Spotify ، می گوید:

من معتقدم که افزایش هزینه در ساعت یک نشانه مطمئن است که ما این فرصت را داریم که از قیمت به عنوان اهرم رشد اقتصادی استفاده کنیم.

Spotify از دیروز افزایش قیمت ها را در برخی کشورها آغاز کرده است. به عنوان مثال ، هزینه اشتراک خانواده Spotify از اول اکتبر از 17.99 دلار در استرالیا به 18.99 دلار رسیده است.

آقای EK همچنین در فراخوان صوتی خود اعلام کرد که به زودی شاهد افزایش هزینه اشتراک این سرویس موسیقی در بلژیک ، سوئیس ، بولیوی ، اکوادور و سایر بازارهای بین المللی خواهیم بود.

نتفلیکس همچنین اخیراً قیمت خدمات خود را برای بقیه سال جاری افزایش داده است.

اگر یکی از کاربران سرویس پخش جریانی آنلاین Spotify Music هستید ، آیا علی رغم قیمت نامعقول دلار در کشور ما ، به دلیل افزایش قیمت ها ، به فکر گزینه دیگری برای Spotify بوده اید؟ یا آیا باز هم قرار است از این سرویس با شرایط جدید استفاده کنید؟

البته با توجه به خدماتی که Spotify به کاربران خود ارائه می دهد ، یافتن سرویسی مانند Spotify غیرممکن است. با این حال ، اگر رقیبی دارید ، لطفاً به ما و سایر کاربران نام این سرویس را اطلاع دهید.