اپل اولین نسخه بتا iOS 14.3 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است. به این ترتیب ، برخی از افراد موفق شده اند دریابند که اپل با مرور کد این نسخه ، تصاویر هدفونهای AirPads Studio را در این قسمت قرار داده است.

این موضوع توسط شریک وب سایت MacRumors استیو موزر کشف شد و به سرعت در رسانه های خبری از جمله 9to5Mac منعکس شد. این موضوع زبان طراحی ساده AirPads Studio را به تصویر می کشد. مجرای گوش بیضی است و به نظر می رسد با تصویری که قبلاً AirPods Studio در رسانه های خبری خوانده می شد مطابقت دارد.

نماد AirPods Studio و دو نماد دیگر در اولین نمایش iOS 14.3 ظاهر شدند که دو مورد در کنار AirPods Studio ظاهر شد. به نظر می رسد AirPods Studio به محصول جدید اپل AirTags اشاره دارد. تاکنون ، در آخرین به روزرسانی نرم افزار محصول اپل ، شاهد شواهدی از این گجت جدید (Air Tex) هستیم.

شایعاتی وجود دارد که هدفون AirPads اپل استودیو از ظاهری براق و مدرن برخوردار است. از طرف دیگر ، به گوشهای قابل تعویض و کاهش نویز فعال مجهز خواهد بود (ANC | Active Noise Cancellation). پیش بینی می شود که این محصول در دو مدل مختلف طراحی و عرضه شود ، یکی با استفاده از مواد ارزان قیمت و دیگری با استفاده از مواد پیشرفته و پیشرفته.

پیش از این در رسانه های خبری ، شایعاتی در مورد راه اندازی AirPads Studio و AirTags در پایان سال جاری (2020) منتشر شده بود و پایان سال جاری فرا می رسد ، زیرا از زمان رویداد تیم کوک (تیم کوک) در 10 نوامبر ) در تاریخ 20 ام ، آبان کلمه “سال نو مبارک” را ذکر کرد. بنابراین ، به نظر می رسد معرفی این دو محصول به ابتدای سال آینده (2021) موکول شود.