صفحه نمایش اصلی Galaxy Z Flip 3 حدود 0.1 اینچ و صفحه نمایش دوم حدود 0.2 اینچ بزرگتر از نسل اول است. با این حال ، عرض صفحه این دستگاه 6.8 اینچ و صفحه دوم 1.3 اینچ خواهد بود. هر دو صفحه نمایش OLED هستند ، اما صفحه اصلی نرخ نوسازی بسیار بالاتری را ارائه می دهد.

این گزارش می گوید وزن دستگاه تغییر نمی کند. Galaxy Z Flip 183 گرم وزن دارد و ما فکر می کنیم Z Flip 3 با همان وزن است. سامسونگ این گوشی را از هر دو روش باز و بسته ، نازک تر از نسل اول ساخته است. ضخامت Galaxy Z Flip در حالت بسته 17.3 و در هنگام باز شدن 7.2 میلی متر است.

این می گوید سیستم تعلیق دستگاه بهتر از هر زمان دیگری طراحی شده است ، اما در مورد قیمت فعلی چیزی وجود ندارد. Galaxy Z Flip حدود ماه مه یا ژوئیه در دسترس خواهد بود و ما حداقل یک نسخه ویژه از این دستگاه را بررسی خواهیم کرد. این تلفن هوشمند به طور پیش فرض از اندروید 11 استفاده می کند و از 5G پشتیبانی می کند.

چرا به این دستگاه Galaxy Z Flip 3 گفته می شود؟ زیرا ممکن است سامسونگ بخواهد شماره خود را با سری Galaxy Z Fold مطابقت دهد. البته در حال حاضر بهتر است به فکر خرید اطلاعات بالا نباشید اما منتظر گزارش های بیشتر باشید.