حدود یک سال از معرفی سری Redmi Note 9 در هند می گذرد و کاربران اکنون آماده گشودن قفل نسل بعدی این خانواده هستند. سری Redmi Note 10 مدتی است که در مراجع مختلف صدور مجوز دیده می شود و اکنون گزارش جدیدی از رنگ و مشخصات آن منتشر کرده است.

افشاگر معروف هندی ، آگاروال می گوید که Redmi Note 10 شامل یک مدل استاندارد و یک مدل Pro خواهد بود. بله ، ممکن است در سال آینده نمونه های بیشتری از این مجموعه وجود داشته باشد. Redmi Note 10 Pro دارای دو هسته RAM و سه هسته حافظه داخلی است. این پایه 6 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی خواهد داشت. همچنین با 6 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی یا 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی ارائه می شود. شیائومی این گوشی را در سه رنگ برنجی ، آبی و خاکستری ارائه می دهد. همچنین ، امیدواریم که در آینده یک رنگ برای این گوشی معرفی شود.

Redmi Note 10 در دو پیکربندی با 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی یا 6 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی ارائه می شود. با وجود Redmi Note 9 در سه پیکربندی در بازار هند ، انتظار می رود نسخه سوم دستگاه نیز در دسترس باشد. ردمی نوت 10 در سه رنگ سفید ، سبز و خاکستری در دسترس خواهد بود اما ممکن است در آینده در رنگ های دیگر نیز موجود باشد.

هر دو دستگاه احتمالاً در ماه فوریه در هند راه اندازی می شوند. اطلاعات مربوط به خرید جهانی این خانواده در حال حاضر در دسترس نیست ، اما ممکن است این دستگاه را با نام های مختلف ببینیم و در بازارهای دیگر راه اندازی شود.