یکی از مشهورترین مارک های موجود در بازار تلفن اقتصادی Motorola است که در فواصل کوتاه عرضه می شود. این شرکت اخیراً از Moto G9 Play رونمایی کرده و اکنون شایعاتی درباره انتشار Moto G10 Play وجود دارد.

یک افشاگر مشهور با نام کاربری OnLeaks اخیراً از تصاویر Moto G10 Play رونمایی کرده و گفته است که این دستگاه می تواند با شماره مدل XT-2117 به فروش برسد. او دقیقاً نمی داند این گوشی چه مارکی خواهد داشت ، اما با توجه به مشخصات وی ، حدس می زند این گوشی جانشین Moto G9 Play شود.

رندرهای کنونی نشانگر تفاوت های جزئی این دستگاه در مقایسه با نسل قبلی است. Moto G10 Play احتمالاً از همان ماژول دوربین Moto G9 Play و حتی Moto E7 Plus استفاده خواهد کرد. با این حال ، موقعیت دوربین ممکن است کمی متفاوت باشد.

بر خلاف Moto G9 Bridge ، که دارای یک دوربین جلوی در شکاف قطره ای است ، Moto G10 Bridge از سوراخ های گوشه سمت چپ صفحه استفاده می کند. وجود حداقل سر در سه طرف کیس و فضای خالی نسبتاً ضخیم در پایین صفحه ، دامنه قیمت دستگاه را تضمین می کند. همچنین وجود جک هدفون در بالای کیف را تأیید می کند.

طبق گفته منبع ، Moto G10 Play احتمالاً از یک نمایشگر 6.5 اینچی با اندازه بدنه 165 75 75 9 9.5 میلی متر استفاده خواهد کرد. ضخامت دستگاه به دلیل ماژول دوربین تا 10.4 میلی متر است ، اما هنوز پیکربندی سه لنز دوربین مشخص نیست.

اسناد صدور گواهینامه FCC نشان می دهد که Moto G10 Poly به احتمال زیاد به سنسور اثر انگشت جانبی مجهز شده است و این هنگام ارائه تقریباً مشهود است. گفته می شود که باتری این گوشی نیز باتری 4850 میلی آمپری است. گوشی جدید موتورولا باید طی چند هفته آینده رونمایی شود.