شب گذشته مردم کاپاچینو به روزرسانی جدید iOS 14.2.1 را برای چهار محصول جدید آیفون 12 ، آیفون 12 مینی ، آیفون 12 پرو و ​​آیفون 12 پرو مکس منتشر کردند. به یاد دارم فکر می کنم شما هستید ، اما هفته گذشته ، به روزرسانی iOS14.2 برای iPhone2020 ، از جمله رفع اشکال منتشر شده است. با این حال ، پس از مدتی ، مشکلی در این محصولات باعث شد که آنها بلافاصله از سرورهای اپل حذف شوند. نسخه جدید iOS ، شکلک های جدید و نمادهای بیش از 100 مورد مربوط به برنامه Shazam به مرکز کنترل اضافه شده است. حدود سه سال پیش ، اپل در برنامه Shazm 400 میلیون دلار خریداری شده است ، البته این برای کاربران آیفون نیز این است که اکنون این گزینه را به ControlCenter اضافه کنند.

برخلاف به روزرسانی iOS 14.2 که همزمان با سایر به روزرسانی های محصولات منتشر شد ، این بار فقط برای خانواده آیفون های 2020 موجود است. دارندگان این محصولات می توانند برای به روزرسانی دستگاه های خود به جدیدترین نسخه ، به مسیرهای زیر دسترسی پیدا کنند.

[تنظیمات]> [عمومی]> [به روزرسانی نرم افزار]

به روزرسانی جدید iOS 14.2.1 دارای تغییرات زیر است:

مشکلی را که پیامهای MMS دریافت نمی شد برطرف کرد
عیب یابی و پشتیبانی از کیفیت صدای برخی از محصولات ایجاد شده برای iPhone (MFi).
مشکلی را حل کرد که در آن آیفون 12 مینی به لمس صفحه قفل پاسخ نداد

یک بار دیگر تأیید می کنیم که به روزرسانی جدید فقط شامل آیفون های خانواده آیفون 12 از 2020 است و دارندگان سایر دستگاه های آیفون نباید انتظار چنین بروزرسانی را داشته باشند. متأسفانه ، هیچ تغییر عمده ای در این به روزرسانی اعمال نشده است و مسئله صفحه های سبز در آیفون های جدید هنوز حل نشده است. با تمام این توضیحات ، ما توصیه می کنیم که همه دارندگان آیفون 2020 محصولات خود را به طور مداوم به روز کنند و به روزرسانی های دوره ای ارائه شده را بر روی دستگاه های خود نصب کنند.