وب سایت 91 Mobiles دیروز با معرفی زبان طراحی این محصول به طور کامل ، صفحه نمایش CAD گوشی هوشمند LG Stylo 7 را منتشر کرد. انتظار می رود این گوشی هوشمند تا سال 2021 وارد دنیای فناوری شود.

بله ، این روزها اولین شایعات در مورد Stylo 7 شنیده شده است و همانطور که می دانید هیچ خبری در مورد این محصول در اخبار منتشر نشده است. اما یک مکان بسیار جالب مهمترین خبر در مورد مدل اول و طراحی زبان آن است. بد نیست بدانید که Stylo 7 از Stylo 6 پیروی خواهد کرد که امسال (2020) منتشر شد و روند پیشرفت این محصول را دنبال خواهد کرد.

با توجه به تصویر CAD ارائه شده از محصول ، نمای پشت بدنه کمی عجیب به نظر می رسد. از جلو تقریباً شاهد ظاهر بدون حاشیه هستیم. در بالای صفحه ، یک سوراخ دایره ای شکل وجود دارد که دوربین سلفی در آن قرار دارد. اگرچه مشخصات این تلفن هوشمند هنوز مشخص نیست ، اما تصاویر ارائه شده اخیر در رسانه ها برخی اطلاعات را در اختیار ما قرار می دهد.

صفحه نمایش 6.8 اینچی قلم 7 تخت خواهد بود و در لبه ها هیچ نشانه ای از خم شدن وجود ندارد. البته این همان چیزی است که وب سایت خبری به آن اشاره کرده اما هنوز تأیید نشده است. اما آنچه توجه ما را به خود جلب کرد پشت دستگاه بود. همانطور که از تصویر می بینید ، Stylo 7 مجهز به دوربین چهارگانه ای است که به صورت عمودی نصب شده و از قلم نیز پشتیبانی می کند.مثل سری Note ، قلم می تواند به قسمت پایین دستگاه وارد و خارج شود. باید منتظر بمانیم تا ببینیم کاربران و طراحان LG هنگام افزودن قلم به این محصول چه ویژگی هایی را در نظر می گیرند.

سنسور اثر انگشت این محصول باید داخل دکمه پاور باشد ، می توانیم آن را در سمت راست بدنه ببینیم. اما آنچه هنوز ناشناخته است ، مطالب پشت آن است. آیا طراحان ال جی از شیشه در این قسمت استفاده خواهند کرد یا بدنه پلاستیکی خواهیم دید؟

مثل همیشه ، سمت چپ بدنه یک اسلات سیم کارت ، دکمه های افزایش و کاهش صدا و یک دکمه اختصاصی فعال کردن دستیار هوشمند Google است که Google Assistant نامیده می شود. البته مورد آخر حدس زده شده است و ما اسناد مربوطه را نداریم. برای علاقه مندان به موسیقی و افرادی که به جک هدفون 3.5 میلی متری وفادار هستند ، این گزینه در قسمت پایین بدنه ، بر خلاف جهت بلندگوهای دستگاه قرار دارد که البته از سیستم های استریو پشتیبانی نمی کند. در مرکز پایین ، یک پورت US-C برای شارژ یا اتصال لوازم جانبی مختلف بر اساس این پورت مشاهده می کنیم.

طبق وب سایت 91 Mobiles ، ابعاد تلفن هوشمند LG Stylo 7 به شرح زیر اعلام شده است:

8.6 × 77 × 170.6 میلی متر

متأسفانه ، در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد مشخصات سخت افزاری و ویژگی های این تلفن هوشمند موجود نیست. اما آنچه مسلم است این است که در ماه های آینده با نزدیک شدن به تاریخ عرضه محصول ، اطلاعات بیشتری درباره این محصول در رسانه های خبری منتشر می شود.