آیفون 5S در سال 2013 رسماً به غول فناوری معرفی شد. در مقایسه با نسل قبلی ، این محصول چندین نسخه از جمله افزودن حسگر انگشت را تجربه کرده است. در آن زمان ، این محصول در سه رنگ نقره ای ، نقره ای و طلایی موجود بود. در مقایسه ، آیفون 5 در سه رنگ سفید ، نقره ای و رنگ خاصی به نام lack and Slate نمایش داده شد. تصویری که امروز منتشر شده همه کاربران آنلاین را متحیر کرده است. زیرا در این تصویر مدل آیفون 5S را با رنگ مشکی و تخته سنگ مشاهده می کنیم. به نظر می رسد این یک اتفاق نادر است. زیرا آیفون 5S هرگز میزبان چنین رنگی نبوده است.

این عکس ها توسط شخصی به نامDongleookPro در سایت توییتر ارسال شده و در آیفون 5S با رنگ سیاه و تخته وجود دارد. در مقایسه با نسل قبلی ، آیفون 5S با نسخه های به روز عرضه شده است که فروش زیادی را به دنبال داشته است. از دستگاه جدید 64 بیتی گرفته تا فلش LED Real Tone ، این لنز دارای 5 عنصر با دیافراگم f / 2.2 و اندازه سنسور 15٪ است. حالت ویژگی که این روزها توسط بسیاری از کاربران استفاده می شود ، همزمان با باز شدن قفل آیفون 5S در اختیار دارندگان آیفون قرار گرفت. همچنین این اولین آیفونی بود که با کیفیت 720p و 120fps فیلم ثابت می گرفت. با تمام این تعاریف ، از رنگ های مشکی و تخته سنگ در این محصول استفاده نشده است.

ظاهراً طراحان اپل قصد داشتند آیفون 5S را با چنین رنگی روانه بازار کنند اما در نهایت انتخاب خود را تغییر دادند و Space Gray جای آنها را گرفت. این رنگ یکی از محبوب ترین انتخاب ها در بین مصرف کنندگان آیفون و آیپد است و از آن زمان به بعد ، بسیاری از گجت های ارائه شده توسط اپل با این رنگ مرتبط هستند.

lack و Slate در چند محصول از جمله موارد زیر موجود است:

ایفون 5
آیپد مینی نسل اول
آی پاد پنج نسل

با وجود انتقاد بسیاری از کاربران از خط و خراش هایی که به راحتی روی این محصول افتاد ، رنگ lack and Slate در آن زمان محبوبیت زیادی کسب کرد. اما این محبوبیت دیری نپایید و پس از مدت کوتاهی ، فضای خاکستری جایگزین آن شد. به نظر می رسد سرانجام منتقدان کاربران در این زمینه کار کرده اند و مهندسان و مهندسان کوپرتینو را بر آن داشته است تا جای دیگری را به جای lack and Slate جایگزین کنند.

با تمام این اطلاعات ، از سرگیری آیفون 5S و احیای مجدد آن حافظه لحظه ای برای برخی از دارندگان محصولات اپل یک شگفتی ناگهانی به نظر می رسد. درست نیست؟