با انتشار عکس های تازه ای برای Microsoft Surface Pro 8 ، به نظر می رسد زمان انتشار این مدل به زودی فرا می رسد. البته Microsoft مانند سایر سازندگان گجت امروز ظاهر این محصول را تغییری نداده است و شکل ظاهری آن همانند نمونه قبلی است. اگرچه خریداران این گجت هوشمند خوشحال خواهند شد که برخی مشخصات سخت افزاری از نسخه های قبلی ارتقا یافته اند.

عکس های سرفیس پرو 8 قبلاً در رسانه های خبری منتشر شده بود. در مقایسه با مدل های قبلی ، به نظر می رسد طراحان مایکروسافت تصمیم گرفته اند دستیابی به موفقیت در سخت افزار این محصول را در نظر بگیرند. یکی از این به روزرسانی ها افزایش رم دستگاه از 16 گیگابایت به 32 گیگابایت است.

این خبر خوبی برای هر کسی است که به یک سیستم حرفه ای حمل آسان علاقه مند است. به نظر می رسد سرفیس پرو 8 دارای پردازنده 2.72GHz است. با این حال ، چندی پیش شایعاتی مبنی بر داشتن تراشه G11 نسل 11 Intel Core-i7-1165 Intel Surve Pro 8 به رسانه های خبری منتشر شد. اگر سیستم خنک کننده این محصول به صورت حرفه ای طراحی و تنظیم شود ، می توان قدرت بیشتری داشت.

به روزرسانی رم دستگاه نیز بر عمر باتری تأثیر می گذارد. اگر خبر افزایش میزان RAM جدی است ، باید انتظار داشته باشید که با پردازنده این محصول کار کنید.

متأسفانه ، زبان طراحی دستگاه نسبت به نسل قبلی تغییر نکرده است. حاشیه زیادی که در اطراف صفحه وجود دارد هنوز هم قوی است ، اما شما نباید انتظار پشتیبانی Thunderbolt 3 را داشته باشید زیرا پورت US-C برای ارتباطات است و شما مایکروسافت را می شناسید. در حال حاضر تاریخ انتشار مشخصی وجود ندارد. همانطور که می دانید امسال (2020) نزدیک به پایان است. بنابراین در چند هفته آینده ، مایکروسافت ممکن است تصمیم بگیرد رسما این ابزار هوشمند را اعلام کند.

از آنجا که سرفیس پرو 8 یک محصول برتر و شاخص است ، به نظر می رسد ردموندی ها از مشخصات سخت افزاری بالایی نیز برخوردار هستند. با این حال ، ما امیدواریم که تیم طراحی و مهندسان کار بر روی این گجت مدل دیگری را با مشخصات سخت افزاری پایین تر ، مانند 4 گیگابایت RAM و 128 گیگابایت حافظه داخلی برای طراحی عمومی طراحی کرده باشند. به همین ترتیب ، چنین محصولاتی قطعاً با استقبال خوبی روبرو می شوند.