اخیراً سریال Witcher بیشترین توقف را در بین پروژه های تلویزیونی داشته است. محصول شبکه Netflix به دلیل شیوع کرونا چندین بار تصویربرداری را متوقف کرده و تولیدکنندگان به تازگی شروع به تصویربرداری کرده اند.
این بدان معناست که از این پس بسیاری از تصاویر پشت صحنه سریال پخش می شود. عکس هایی از هنری کویل ، بازیگر نقش اول این مجموعه که اخیراً برای به تصویر کشیدن نقش گرالت برگشته است ، منتشر شد. در تصویری که دو منبع خبری Metro و Rednian Intelligence منتشر کرده اند ، گرالت را مشاهده می کنید که سعی دارد خود را پنهان کند و با پوشیدن گربه کلاه دار از نمایش خود فرار کند.
چند هفته پیش ، هنری كویل تأیید كرد كه فصل دوم سریال Witcher از محل فیلمبرداری به سمت استودیوی ضبط صدا در حال انتقال است. اما اکنون به نظر می رسد که عوامل بار دیگر برای فیلمبرداری از صحنه های دیگر به میدان باز روی آورده اند.
اما آیا کویل غیر هنری دیگری مشاهده شده است؟ پاسخ به این س littleال کمی دشوار است ، اما این احتمال وجود دارد که رویس پیرسون ، بازیگر عید پاک ، در کنار هنری کویل بوده است. ایستر جادوگری است که در اولین فصل با جنیفر رابطه داشت. پیرسون قبلاً تأیید کرده بود که از دسامبر سال گذشته در حال آماده سازی برای فصل 2 سریال Witcher است.

بر اساس شواهد موجود ، به نظر می رسد که کارگردانان قصد دارند از داستان کوتاه یک قطعه یخ شکسته فیلمبرداری کنند. این داستان در مورد درگیری های گرالت و ایسارد است که حول رابطه جنیفر می چرخد. در این حالت انتظار می رود که رابطه جنیفر و گرالت تعمیق شود ، اما هنوز مشخص نیست که آیا کارگردان و نویسندگان از وقایع کتاب در این بخش پیروی می کنند یا خیر.
تصاویری که نشان دهنده زره پوش جدید گرالت برای فصل دوم این سریال است نیز اخیراً منتشر شده است. علاوه بر این ، دیدن تمرینات سیری در یک سوراخ کرم در این فصل امکان پذیر است. در قسمت بعدی این فصل ، خواهم دید که پس از نبرد در سودان راک چه اتفاقی برای جنیفر افتاد.
البته باید به یاد داشته باشید که این درام هنوز در حال فیلمبرداری است و زمان زیادی طول می کشد تا تاریخ اکران اعلام شود. هنوز حتی برای انتشار تریلر. بنابراین بهتر است فعلاً با سایر مجموعه های Netflix درگیر شوید تا آخرین زمان پخش این سریال به پایان برسد.