HMD Global عادت کرده است برخی از گوشی های کلاسیک نوکیا را با پیشرفته ترین سخت افزار و طراحی جدید بازسازی و راه اندازی کند. این شرکت برای اولین بار این کار را چند سال پیش انجام داد ، اما تاکنون هیچ یک از این محصولات را به گوشی های هوشمند تبدیل نکرده است. اکنون به نظر می رسد که آنها قصد داشتند نوکیا N95 را بازسازی کنند ، بنابراین تصاویر نمونه اولیه و نمونه های اولیه دستگاه به بیرون درز کرده است.

نوکیا N95 در زمان خود یک تلفن محبوب بود. این طرح کشویی اگر به سمت بالا باز شود ، یک صفحه کلید عددی نمایش می دهد و در صورت کشیدن به پایین ، می توانید به کنترل های پخش محتوا دسترسی پیدا کنید.

چندی پیش ، یک کاربر YouTube به نام Mr. Mobile در سریالی که به تلفن های قدیمی نگاه می کرد به سراغ نوکیا N95 رفته بود و وقتی Global Media از این ماجرا مطلع شد ، نمونه اولیه مدل بازسازی شده را برای او ارسال کرد. این دستگاه هرگز به محصول نهایی و مصرفی تبدیل نشده است اما دیدن آن خالی از لطف نیست.

نوکیا N95 در این نمونه اولیه مشابه نوکیا 3.4 است که دارای یک دوربین حلقه ای با سه لنز و یک حسگر اثر انگشت فیزیکی است. تلفن کشویی بود و می توانستید برای دسترسی به اسلات بلندگو ، دوربین عریض ، دوربین فوق عریض و فلش LED به سمت چپ بکشید.

حلقه دور دوربین عقب می تواند به عنوان یک گیره برای نگه داشتن دستگاه مورد استفاده قرار گیرد و قرار بود در پایین پایه قرار گیرد تا بتوانید تلفن را روی سطح قرار دهید. نوکیا N95 برای سهولت در تماشای فیلم یا برقراری تماس ویدیویی دوباره طراحی شد.

مدیر عامل HMD Global Global اطلاعات بیشتری در مورد این تلفن هوشمند در صفحه توییتر خود به اشتراک گذاشت. وی با انتشار الگوی طراحی N95 ، قابلیت های مختلفی را که برای این دستگاه در نظر گرفته شده بود ، نشان داد. وی همچنین اعلام کرد که آنها طراحی های کشویی مختلفی برای N95 دارند ، با کشیدن در چهار طرف و حتی در زاویه های راست.

هم اکنون مشخص نیست که وی پس از ترک پست خود چه کاری انجام خواهد داد. هنوز هم احتمال بازگشت او به دنیای موبایل وجود دارد. در سال های اخیر ، محصولاتی مانند Mi Mix 3 و Honor Magic 2 از طراحی کشویی استفاده کرده اند ، پس چرا نوکیا N95 دوباره استفاده نمی شود؟

نظر شما چیه؟ به نظر شما محصولی با این طراحی می تواند نظرات مثبت کاربران را جلب کند؟