به نظر می رسد تمام ویژگی های مورد انتظار در آیفون 12 در سری آیفون 13 دیده خواهد شد. همانطور که همه ما می دانیم ، کوپرتینو (کوپرتینوس) چندین نمونه اولیه را به طور جداگانه پردازش می کند و در نهایت یکی از آنها را به عنوان مدل نهایی انتخاب می کند. به گفته یک مروجان در دنیای فناوری ، اولین نمونه اولیه آیفون 13 منتشر شده است ، بنابراین برخی از ویژگی های آن را تأیید می کند.

این اطلاعات توسط شخصی به نام جیوریکو در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده است و این همان چیزی است که در مورد آیفون 13 می دانیم. به نظر می رسد اپل یک زبان طراحی مشابه آیفون 13 را در نظر خواهد گرفت تا اینکه در اواخر سال آینده منتشر شود. این بدان معناست که ما با محصولی روبرو خواهیم شد که سطح جلو و پشت صاف دارد و یک قاب فلزی این دو گزینه را به هم متصل می کند. البته همه اینها به مدلی که در نظر دارید بستگی دارد.

همانطور که می دانید ، دو نسخه گران قیمت Pro نیز مانند آیفون 13 به قاب فولادی مجهز شده اند. آقای جیوریکو همچنین ادعا کرد که نمونه اولیه رسانه فعلی اسکنر اثر انگشت داخلی ندارد. برای کسانی که علاقه مند به شناسایی چهره و تشخیص اثر انگشت در آیفون هستند ، این می تواند ناامید کننده باشد. اما باید به یاد داشته باشید که این اولین نمونه اولیه آیفون 13 است و در نهایت ممکن است طراحی دیگری توسط مهندسان و مدیران کوپرتینو شناخته شود.

به عنوان مثال ، یک افشاگر معتقد است که اپل سال آینده سطح بالا یا بریدگی صفحه را برش نخواهد داد ، اما این قسمت بسیار کوچکتر از نسل قبلی خواهد بود. همچنین می توان انتظار داشت که اپل سرانجام به پنل های LTPO OLED روی بیاورد و سرانجام شاهد یک نمایشگر با نرخ تازه سازی 120 هرتز باشد. به این ترتیب ، نمایشگر آیفون جدید قادر خواهد بود میزان تازه سازی را با توجه به نیاز کاربر و شرایط و برنامه های استفاده شده تنظیم کند. این فناوری بر روی دو محصول Galaxy Note 20 Ultra و Samsung Galaxy Fold 2 دیده می شود. این فناوری میزان مصرف باتری دستگاه را بسیار کاهش می دهد.

شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه اپل همچنین پورت Lightning موجود در آیفون 13 را حذف خواهد کرد. اما یک تحلیلگر معتقد است که اپل مانند iPad Pro جدید از پورت US-C استفاده خواهد کرد. اما از زمانی که اپل فناوری Mag Safe را منتشر کرد ، بعید به نظر می رسد که درگاه فیزیکی مورد استفاده برای اتصال آیفون به کابل شارژر را ببینیم.

البته تا سال آینده نمونه های اولیه بیشتری از آیفون 13 روانه بازار می شود که ویژگی های جدیدی را به همراه خواهد داشت. بنابراین افتتاح حساب روی هر طرح ارسالی امکان پذیر نیست.