شب گذشته نسخه جدیدی از سیستم عامل آیفون با نام iOS 14.4 برای کاربران گوشی های هوشمند اپل معرفی شد. در این نسخه شاهد اضافه شدن ویژگی های جدید و همچنین ویژگی های امنیتی هستیم که در ادامه به آنها می پردازیم. با ما بمان.

طبق اسنادی که امروز اپل در بخش پشتیبانی وب سایت مربوطه منتشر كرد ، سه مورد امنیتی سیستم عامل iOS با این به روزرسانی جدید برطرف شده است و کاربران می توانند بدون نگرانی آیفون خود را به روز كنند.

این اجازه می دهد تا آسیب پذیری هسته سیستم عامل باعث تغییر دسترسی به برنامه های مخرب شود و امنیت آیفون را به خطر بیندازد. اپل در به روزرسانی جدید گفته است که این مسائل به طور کامل رفع خواهد شد و کاربران می توانند در این رابطه راحت باشند.

همچنین یک اشکال امنیتی WebKits وجود داشت که به هکرها امکان دسترسی به آیفون های قدیمی را می داد. این مسئله در iOS 14.4 نیز به طور کامل حل شده است.

ویژگی های جدید در این نسخه شامل موارد زیر است:

انتقال باند پهن فوق العاده برای Home Pod Mini
دستگاه های مبتنی بر بلوتوث را نام ببرید
کدهای QR کوچکتر را با دوربین آیفون خود اسکن کنید

این بروزرسانی برای دارندگان آیفون 6 اس و نسخه های بعدی ضروری است و مقامات اپل توصیه می کنند آیفون خود را به جدیدترین نسخه به روز کنید تا مشکلات امنیتی آن کاملا برطرف شود و از طرف دیگر از ویژگی ها و مشخصات جدید استفاده کنید. شما می توانید استفاده کنید.

اگر آیفون دارید و دستگاه خود را به این نسخه به روز کرده اید ، لطفاً تجربه خود را با این نسخه با ما و سایر دستگاه های پخش رسانه GSM به اشتراک بگذارید. همچنین ، اگر ایده جالب دیگری در مورد چگونگی افزایش عملکرد سیستم عامل یا بهبود بار دارید ، لطفاً آن را در بخش نظرات ذکر کنید.