از آنجا که مدتی است Google درگیر خریداران محصولات جدید با نام Pixel 5 بوده است ، چشم برخی از کاربران گذشته برخی از نقایص طراحی را مشاهده کرده است. این مربوط به فضای بین نمایشگر و بدنه است که یک مشکل بزرگ و عجیب در زمینه طراحی است.

در نتیجه ، تعداد شاکیان روز به روز بیشتر شده و همه آنها به شدت از گوگل به دلیل کمبودهای کنترل کیفیت و مشکلات زبان طراحی انتقاد کرده اند. اما سرانجام مقامات گوگل در مورد این مشکل صحبت کردند و فهمیدند که بین صفحه نمایش و بدنه شکاف وجود دارد و این کار را به طور طبیعی انجام دادند!

یک متخصص گوگل در تالار راهنما اظهار نظر کرد:

اخیراً ما توانستیم چند نمونه از مشتریان را برگردانده و آنها را با محصولی مقایسه کنیم که کنترل کیفیتی ندارد. فضای بین نمایشگر و بدنه بخشی از طراحی است و این بسیار طبیعی است. وجود چنین شکافی تاثیری در سیستم مقاومت در برابر آب یا گرد و غبار Pixel 5 نخواهد داشت.

علاوه بر استفاده از چسب ، اخیراً اعلام شده است که گوگل از کلیپ هایی برای جلوگیری از خراب شدن نمایشگر Pixel 5 استفاده کرده است. با این حال ، برخی از مدل هایی که به دست مشتریان می رسند گزارش هایی مبنی بر عدم تفاوت بین نمایشگر و بدنه دستگاه دارند. بنابراین ، در برخی از تلفن ها فضای بین صفحه نمایش زیاد است و در برخی دیگر فاصله بسیار کم است ، که مطمئناً یک وضعیت غیر منتظره خواهد بود.

اما اجزای داخلی دستگاه از این طریق قابل مشاهده نیستند. اگرچه مقامات گوگل می گویند فضای خالی بین نمایشگر و قاب دستگاه تداخلی در مقاومت در برابر آب و گرد و غبار آن ایجاد نمی کند ، اما به مرور زمان گرد و غبار و اجسام کوچک در این قسمت خالی جمع و جمع می شود. هم اکنون مشخص نیست که وی پس از ترک پست خود چه کاری انجام خواهد داد.

در حال حاضر ، ما به مصرف كنندگانی كه Google Pixel 5 را خریداری می كنند توصیه می كنیم كه به صورت روزانه از این محصول استفاده كرده و در صورت بروز مشكل سخت افزاری ، آن را به Google گزارش دهند.