بر اساس گزارش جدید دیجیتال ایستگاه گفتگوی مشهور چینی ، نتایج معیار برای چیپست پرچمدار اسنپدراگون 875 در دستگاه های مهندسی منتشر شده است که قدرت این تراشه 5 نانومتری را نشان می دهد. کوالکام همچنان به استفاده از طرح هسته 1 + 3 + 4 با این چیپ ست با سرعت هسته 2.84GHz ادامه می دهد.

با این وجود ، به دلیل طراحی هسته بسیار عالی ، نتایج بهتری نسبت به اسنپدراگون 865 ارائه می دهد. علاوه بر این ، چیپست بعدی کوالکام کمی بهتر از چیپست پرچمدار هواوی Kirin 9000 عمل کرده است. با این وجود ، وقتی نوبت به مقایسه گرافیک می رسد ، عملکرد هر دو تراشه همان Adreno و Mali-G78MP24 است.

به همین دلیل ، پردازنده Snapdragon 875 عملکرد بهتری دارد که به طور کلی امتیاز بیشتری نسبت به Kirin 9000 به تراشه می دهد. تفاوت در قدرت تراشه در بنچمارک فعلی ، بنچمارک MasterLu ، نسبت به بنچمارک Antoto کمتر است. همچنین ، به خاطر داشته باشید که تولیدکنندگان مختلف تلفن های هوشمند از مقدار و سرعت مختلف RAM در محصولات خود استفاده می کنند و دستگاه های مصرف کننده ممکن است نتایج نهایی متفاوتی داشته باشند.

حساب Digital Chat Station قبلاً اعلام کرده بود که شیائومی خواهان انحصار زمانی برای استفاده از Snapdragon 875 در چین است. این شرکت ممکن است برای اولین بار در سری 11 مه از پرچمدار کوالکام استفاده کند.