6 نوامبر مصادف با 16 آبان ، تاریخ پیش فروش آیفون 12 مینی و آیفون 12 پرو حداکثر است. اما قبل از اینکه در مقیاس جهانی امکان پذیر باشد ، این دو محصول در دسترس برخی از خبرگزاری ها قرار گرفت و بنابراین شاهد فیلم هایی بودیم که اندازه آنها را مقایسه می کردند.

این بار تفاوت بین دو آیفون جدید به نمایش در آمده کمی بزرگ به نظر می رسد. از نظر اندازه و مشخصات فنی تجهیزات. این دو محصول را می توان به عنوان کوچکترین و بزرگترین اعضای خانواده آیفون 12 مشاهده کرد که دیروز وارد پیش فروش شده و طی یکی دو هفته آینده در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.

محتوای وب سایت The Verge

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، آیفون 12 مینی را می توان همان آیفون 12 دانست که از نظر اندازه و اندازه کوچکتر شده است. با خرید آیفون 12 مینی ، همان دوربین عقب و سیستم سلفی ، همان بریدگی صفحه ، زبان طراحی یکسان و تراشه A14 ionic در آیفون 12 خواهید داشت.

اما مسئولان وب سایت The Verge بر این باورند که هنگام استفاده از آیفون 12 مینی ، به دلیل ظاهر کم حجم ، باعث بهتر شدن احساسات در کاربران می شود. متن کامل سخنرانی اعضای وب سایت The Verge به شرح زیر است:

جوانترین عضو خانواده آیفون 12 در دست انسان بسیار هیجان انگیز است. نسخه 5.4 اینچی سیستم عامل iOS بسیار جذاب به نظر می رسد و زبان طراحی آیفون 12 از لحاظ سبک و سیاق کم به نظر می رسد. اگر به اندازه و اندازه آیفون 5 ، آیفون 5S یا آیفون SE علاقه مند هستید ، لطفاً iphone 12 Mini انتخاب کنید گزینه بسیار مناسبی برای شماست.

اگر قبلاً از محصولی با صفحه نمایش بزرگ استفاده می کردید ، در ابتدا نگه داشتن آیفون 12 مینی عجیب خواهد بود. ممکن است ورود سریع مطالب برای شما دشوار باشد ، اما باز کردن مرکز کنترل ، مرکز اطلاع رسانی و غیره آسان تر خواهد بود. با این حال ، این اولین بار است که اپل از زمان عرضه آیفون 8 ، آیفونی را با مشخصات پرچمدار محصول طراحی می کند. مشکلی برای کاربران با عملکرد یک دست نخواهد بود.

_________________________________________________________

_________________________________________________________

محتوای وب سایت CNET

مسئولان وب سایت Sunnet معتقدند که آیفون 12 مینی به پرفروش ترین محصول این سری تبدیل خواهد شد. علاوه بر طراحی جمع و جور و جمع و جور ، iPhone12 Mini عملکردهای بسیاری نیز دارد. متن کامل سخنرانی اعضای وب سایت CNET به شرح زیر است:

آیفون 12 مینی را می توان محصولی دانست که با ایده ارائه حداکثر کارایی در کوچکترین اندازه طراحی و توسعه یافته است. اگرچه ممکن است این یک گوشی هوشمند عالی نباشد ، اما قطعاً افرادی هستند که می خواهند محصولی جمع و جور با مشخصات پرچمدار واقعی خریداری کنند. من شخصاً بارها دیده ام که افراد مختلف هنگام برخورد با محصولات پرچمدار جدید از کلمه “خیلی بزرگ” استفاده می کنند ، بنابراین این محصول می تواند مطابق با سلیقه آنها باشد و محبوبیت بالایی دارد. در دستان بزرگتر من ، آیفون 12 مینی کوچک به نظر می رسد.

در مقابل ، ما Apple iPhone 12 Pro Max را داریم که بزرگترین عضو این سری است ، اما بزرگترین گوشی هوشمند موجود در بازار نیست. با گذشت زمان ، ما به تلفن های هوشمند بزرگ و بزرگ عادت کردیم و نمایشگر 6.7 اینچی آیفون 12 پرو مکس یکی از بهترین نمونه ها در این زمینه است. اپل امسال مدل آیفون را برای سلیقه های مختلف طراحی کرد و باید ببینیم مردم چگونه از آنها استقبال می کنند.