Spotify پشتیبانی از موسیقی فعلی را از طریق برنامه Apple Watch آغاز کرده است. با استفاده از این ویژگی ، کاربران می توانند با استفاده از شبکه های تلفن همراه یا شبکه های Wi-Fi مستقیماً از طریق Apple Watch و Spotify به آیفون گوش دهند. برنامه Apple Watch Spotify چند سالی است که وجود ندارد ، اما شما همچنان برای پخش موسیقی به آیفون نیاز دارید. با این حال ، Spotify اخیراً آزمایش این نسخه جدید از این سرویس را آغاز کرده است و کاربران نیازی به حمل تلفن های هوشمند ندارند.

نسخه جدید برنامه Spotify می تواند آهنگ ها را مستقیماً پخش جریانی کند و آنها را روی هدست های بلوتوث پخش کند. این ویژگی به ویژه هنگامی که می خواهید ورزش کنید بسیار مفید است و دوست ندارید تلفن همراه خود داشته باشید.

برنامه جدید Spotify در حال حاضر در نسخه بتا است و برای همه کاربران در دسترس نیست ، اما انتظار می رود که امروز منتشر شود. سخنگوی شرکت در وب سایت Tekranch تأیید کرد: “ما در حال توسعه تجربه ای هستیم که به کاربران اجازه می دهد بدون توجه به کاربران ، دستگاه ها یا سیستم عامل های خود به موسیقی گوش دهند.” “بعد از دوره آزمایشی ، Spotify را برای پخش در Apple Watch آزاد خواهیم کرد.”

با این حال ، ممکن است مدتی طول بکشد تا کاربران اپل واچ به این ویژگی دسترسی پیدا کنند. برای بارگیری رایگان این برنامه می توانید با فروشگاه برنامه تماس بگیرید.