اگر اخبار دنیای فناوری را دنبال می کنید ، به خوبی می دانید که در ساعت های هوشمند اپل ، امکان استفاده از خدمات ECG و همچنین نظارت بر سطح اکسیژن خون برای مصرف کنندگان وجود دارد. حال سامسونگ با معرفی نرم افزار جدید این دو ویژگی را به دارندگان Galaxy Watch 3 و Galaxy Watch Active 2 معرفی کرده و افراد از کشورهای مختلف قادر به استفاده از آن هستند.

در سال 2018 ، مقامات Von Arena عملکرد حسگر نوری پشت Galaxy S9 را بررسی کردند و فشار خون را کنترل کردند. پس از بررسی ارقام و ارقام نشان داده شده و مقایسه آنها با موارد اندازه گیری شده با تجهیزات پزشکی ، آنها دریافتند که آمار و نتایج نزدیک به یکدیگر هستند و خطای 5+ یا 5 امتیاز وجود دارد. به این ترتیب ، کاربران می توانند انتظار نتایج بیشتری را داشته باشند.

اکنون به سرعت به سال 2020 نزدیک می شویم. مهندسان کره ای با همکاری دانشگاه های کالیفرنیا و سانفرانسیسکو ، این فناوری را پیشرفته کرده و اجازه استفاده از ECG را داده اند و همچنین اکسیژن خون را برای ساعت های هوشمند کنترل می کنند.

Galaxy Watch 3 و Galaxy Watch Active 2 به تعدادی سنسور نوری در حوزه بهداشت و درمان مجهز هستند که می توانند ضربان قلب صاحب را به طور پیش فرض محاسبه کنند. با این حال ، مهندسان سامسونگ پس از تحقیقات و همکاری زیاد با دانشگاه های مختلف ، تصمیم گرفتند فناوری الکتروکاردیوگرام و میزان اکسیژن خون را به این دو محصول کنترل و اضافه کنند. این دو گزینه در اصل برای کاربران کره جنوبی بود و اکنون با به روزرسانی برنامه ، می توان از آنها در سایر کشورها برای این کاربران ساعت هوشمند نیز استفاده کرد.

در ایالات متحده ، سنسور فشار خون هنوز فعال نیست و در Samsung Monitor Monitor قابل مشاهده نیست.

مقامات مختلف مورد استقبال مقامات مختلفی قرار گرفته اند ، از جمله موسسه ایمنی و بهداشت محیط اروپا و موسسه CE ، که پس از اخذ گواهینامه CE می توانند در کشورهای جدید ارائه شوند.

کشورهای جدید ، از جمله دو فرصت جدید:

اتریش ، بلژیک ، بلغارستان ، کرواسی ، جمهوری چک ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، مراکش ، ایسلند ، ایرلند ، ایتالیا ، لتونی ، لیتوانی ، هلند ، نروژ ، لهستان ، پرتغال ، رومانی ، اسلواکی ، اسلوونی ، اسپانیا سوئد ، سوئیس و انگلستان

ما انتظار داریم سری Apple Watch 7 فشار خون و قند خون را افزایش دهد ، اما بد نیست که به این ویژگی ها نگاه کنیم. به این ترتیب ، وقتی چنین ویژگی هایی به ساعت هوشمند شما اضافه می شوند ، یاد می گیرید که از قبل با آنها کار کنید.