هوآوی مدتی پیش شرکت تابعه Honor خود را به مالکان جدید فروخت ، این بدان معنی است که نحوه مدیریت و تجارت برند می تواند تغییرات زیادی ایجاد کند. قبل از فروش ، هواوی و هونر مانند شیائومی و ردمی با هم روی چالش های فناوری کار کردند. اما اکنون که این دو شرکت از هم جدا شده اند ، انتظار می رود مدیران جدید هانر تغییرات اساسی را در مدیریت تجارت خود ایجاد کنند تا در میان غول های صنعت زنده بمانند.

در بیانیه صادر شده در هنگام جدایی این دو شرکت ؛ هواوی سهمی از درآمد آنر دریافت نخواهد کرد و این به خدمات پس از فروش مشارکت های فعلی دو شرکت لطمه ای نخواهد زد. البته آنر باید چندین تغییر ایجاد کند تا نشان دهد دیگر تحت کنترل هواوی نیست و می تواند به خود اعتماد کند.

تغییراتی که ما درباره آنها صحبت کردیم پس از اینکه دو شرکت به روشهای جداگانه پیش رفتند ، آغاز شد ، اما کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که این شرکت به روزرسانی های امنیتی محصولات فعلی خود را منتشر خواهد کرد و هیچ مشکلی بعد از فروش وجود نخواهد داشت. حال سوال اصلی: انتظار از شرکت آنر چیست؟

بازگشت به خدمات تلفن همراه Google

تمام محصولات هواوی که سال گذشته عرضه شده اند از خدمات موبایل هواوی برخوردار هستند. هواوی ویژگی های جدیدی را برای رقابت با گوگل به تلفن های خود اضافه کرده است ، اما بسیاری از کاربران علاقه کمی به این موضوع نشان داده اند و ترجیح می دهند از تلفن هوشمندی که از خدمات گوگل پشتیبانی می کند استفاده کنند.

حالا که آنرور مستقل شده و هیچ ارتباطی با هواوی ندارد؛ انتظار می رود محصولات با مارک افتخاری که در سطح بین المللی فروخته می شوند از خدمات Google پشتیبانی کنند.

رابط کاربری MagicUI را دوباره طراحی کنید یا رابط کاربری جدیدی معرفی کنید.

تلفن های آنر از Magic UI استفاده می کنند. نسخه چهارم آخرین نمونه از این رابط کاربری است که از نظر طراحی و ویژگی ها بسیار شبیه رابط کاربری EMUI هواوی است و فقط چند ویژگی اضافی دارد. اگر او قصد دارد به استفاده از این رابط برای تلفن های خود ادامه دهد. او باید تغییرات زیادی ایجاد کند. البته ، به نظر می رسد که Honor سرانجام Magic UI را خراب کرده و رابط کاربری جدیدی را معرفی خواهد کرد. درست مانند Vivo که اخیراً سیستم عامل Funtouch OS UI را رها کرده و با معرفی Origin OS UI وارد مرحله جدیدی شد.

استفاده از پردازنده های Snapdragon

مدت هاست که محصولی با استفاده از پردازنده کوالکام مشاهده نمی کنیم. تنها الگوهایی که به ذهن خطور می کنند؛ Honor 8c و Honor 8x Max به ترتیب از پردازنده های Snapdragon 632 و Snapdragon 660 بهره می برند. هر دو گوشی در سال 2018 عرضه شدند.

از سال 2019 ، بیشتر گوشی های آنر از پردازنده های Kirin استفاده می کنند و امسال شاهد آن بودیم که Honor در برخی از مدل ها به پردازنده های MediaTek 5G روی آورده است.

حالا که هواوی دیگر آنر را در اختیار ندارد ، آنر می تواند به راحتی به پردازنده های اسنپدراگون این شرکت دسترسی پیدا کند ، نه فقط پردازنده های 4G این شرکت ، زیرا این قانون فقط در مورد هواوی و شرکت های تابعه وجود دارد که نمی توانند به پردازنده های 5G این شرکت دسترسی پیدا کنند. از کوالکام استفاده کنید. این بدان معناست که ما به زودی شاهد تلفن های Honor با پردازنده های 4G و 5G کوالکام خواهیم بود. بارزترین نمونه ها پردازنده هایی مانند Snapdragon 720G و Snapdragon 765G هستند.

این می تواند برای بازارهای ارائه دهنده تلفن های Honor خوب باشد.

این حداقل آن چیزی است که از آنر انتظار می رود. البته تحقق آنها زمان بر است. با این حال ، باید دید که Honor در آینده چگونه عمل خواهد کرد و چگونه با چالش های جدیدی روبرو خواهد شد.