در طی چند روز ، توییتر به برخی از کاربران این امکان را داده است تا داستان خود را با نام Fleets ارسال کنند. اکنون طبق گفته Engadget ، کاربرانی که این ویژگی برای آنها فراهم نشده است نباید انتظار داشته باشند که این ویژگی به این زودی ها در دسترس باشد. به نظر می رسد مقامات توییتر با این ویژگی به مشکلات پایداری و عملکرد دچار می شوند و بنابراین روند باز و دسترسی به ناوگان کند خواهد شد.

طبق توئیتر و بخش پشتیبانی در وب سایت آن ، انتشار این ویژگی کند ناشی از مشکلات پایداری و رفع اشکالات است. متأسفانه جزئیات این مشکلات در این مقاله ذکر نشده است و از طرف دیگر ، تاریخ جدید انتشار عمومی آن ذکر نشده است. البته اعلام شد که این ویژگی طی روزهای آینده در دسترس خواهد بود.

گزیده ای از بخش پشتیبانی وب سایت توییتر به شرح زیر است:

ما برای رفع کامل خطاها روند آزاد سازی ناوگان را کند کرده ایم. اگر این ویژگی را فعال نکنید ، باید منتظر دسترسی آن در چند روز آینده باشید.

ما می دانیم که بسیاری از کاربران به دنبال قابلیت Fleets هستند و ما می خواهیم مطمئن شویم که بهترین وضعیت برای آنها پیش آمده است.

Fleets نام ویژگی است که به کاربران امکان می دهد محتوایی مانند استوری های اینستاگرام یا اسنپ چت را با دیگران به اشتراک بگذارند. این پرونده ها به مدت 24 ساعت در حساب شما باقی می مانند و سپس به طور خودکار حذف می شوند. شما می توانید متن ، عکس یا فیلم را قرار دهید و آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید. مقامات توییتر معتقدند که از این طریق کاربران می توانند افکار خود را به راحتی در شبکه های اجتماعی منتشر کنند. خوب است بدانید که این صفحه قادر به نقل قول ، پاسخ دادن یا پسندیدن نیست و فقط اطلاعات دارد.