سامسونگ از اواسط ماه فوریه به طور رسمی F Galaxy F62 جدید را در هند راه اندازی می کند. دیروز وب سایت Flipkart در حالی که منتظر تاریخ دقیق راه اندازی پارلمان کره بود ، تیزر تبلیغاتی محصولات سری F سامسونگ را با دوربین چهارگانه اعلام کرد که یکی از ویژگی های اصلی آن است.

وب سایت FlipCard صفحه جدیدی برای محصولات جدید در خانواده Samsung F ایجاد کرده است. این تنها برنامه موجود از طریق یا از طریق دستگاه تلفن همراه است. متاسفانه نام این گوشی در وب سایت Flippaper درج نشده است اما مشخص است که این محصول متعلق به سری F سامسونگ است. کلمه full-on از این واقعیت ناشی می شود که اولین بار توسط سامسونگ در سپتامبر گذشته و هنگام راه اندازی سری F منتشر شد.

متاسفانه ، وب سایت FlipCard به اطلاعات سخت افزاری مربوط به این تلفن هوشمند اشاره ای نکرده است. با این حال ، تصاویر موجود در این صفحه نشان می دهد که این محصول مجهز به دوربین چهارگانه است که در بالای بدنه و در سمت چپ قرار دارد. همچنین در سمت راست بدنه ، دکمه های صدای بالا و پایین قرار دارد. در پایین کلید پاور قرار دارد که به نظر می رسد روی اسکنر اثر انگشت نیز میزبانی شده است.

در بالای پرده ، هیچ نشانه ای از سوراخ یا سوراخ در سوراخ وجود ندارد. این باعث می شود تفکر جزئیات و رسانه ها به پنجره های بازشو یا دوربین های سلفی تعبیه شده در صفحه تبدیل شوند. اما هیچ یک از این اتفاقات رخ نداد و این تنها یک نمونه از این محصول است و آخرین گوشی هوشمند که به طور رسمی اعلام خواهد شد میزبان Notch یا Punch Hole برای یک عکسبرداری خواهد بود.

این تلفن هوشمند در بخش Flipkart Unique است ، به این معنی که فقط در این فروشگاه برای فروش است. اگر این محصول مربوط به Galaxy F62 باشد ، براساس داستان ها و شایعاتی که تاکنون بارگیری شده است ، صفحه نمایش AMOLED کار خواهد کرد و به نظر می رسد که منتظر حسگر انگشت تعبیه شده در نمایشگاه خواهیم بود. اما از آنجایی که تصویر منتشر شده در وب سایت Flip Card دارای یک دکمه روشن / خاموش است که ممکن است دارای حسگر اثر انگشت باشد ، ممکن است با محصول دیگری روبرو باشیم.

مطمئناً هفته آینده اطلاعات و اطلاعات زیادی درباره این تلفن هوشمند در رسانه های خبری منتشر می شود.