اگر می خواهید از حافظه در یک درایو فیزیکی پشتیبان تهیه کنید یا سرویس های ابری را تغییر دهید ، اولین چیزی که ممکن است به ذهن شما خطور کند نحوه دریافت کتابخانه Google Photos است. به هر دلیلی ، شما می خواهید از Google Photos عکس بگیرید ، Google ابزارهای قدرتمندی برای دسترسی ، بارگیری و دریافت تصاویر و اطلاعات در عکس ها فراهم می کند تا آنها را به هر مکانی که می خواهید منتقل کنید. ما درباره Google Takeout با شما بحث خواهیم کرد و سپس به شما نشان می دهیم که چگونه یک نسخه از داده ها را در Google Photos بارگیری کنید.

روند ضبط تصاویر در Google Photos با رایانه بسیار آسان تر از ضبط با تلفن همراه یا رایانه لوحی است.

در مرورگر خود به Google Takeout بروید.
وارد حساب Google خود شوید.
نوع اطلاعاتی را که می خواهید دریافت کنید انتخاب کنید. در این بخش ، ما فقط Google Photos را انتخاب می کنیم.

 1. در زیر Google Photos ، می توانید قالب بارگیری پرونده را مشاهده کرده و حتی آلبوم خاصی را برای بارگیری انتخاب کنید.
  پس از انتخاب خود ، به پایین صفحه بروید و روی دکمه آبی بعدی کلیک کنید.


 1. در روش Delivery ، نحوه دریافت فایل را مشخص کنید. می توانید درایو ، صندوق امانات ، درایو کامیون ، جعبه بار را انتخاب کنید یا لینک دانلود را به ایمیل ارسال کنید.
  در “فرکانس” ، می توانید انتخاب کنید که فقط یک بار اطلاعات دریافت کنید ، یا هر دو ماه تا یک سال یکبار اجرا کنید.
  در بخش “نوع و اندازه پرونده” ، فایل .zip یا .tgz مورد نظر را انتخاب کنید.
  در بخش Size ، اندازه پرونده دریافتی را انتخاب کنید. پرونده های بزرگتر از 2 گیگابایت به قسمتهای جداگانه ای تقسیم می شوند.
  روی ایجاد صادرات کلیک کنید.

 1. می توانید روند بارگیری پرونده ها را در صفحه آخر مشاهده کرده و در صورت لزوم آن را لغو کنید. اگر قبلاً گزارش پرونده را از Google Photos بارگیری کرده اید ، می توانید گزارش را مشاهده کرده یا بارگیری جدیدی از پرونده را برنامه ریزی کنید.

ما طی چند مرحله روند کار را به شما نشان داده ایم ، اما بسیار آسان و سریع است. اکنون ، بسیاری از افراد در حال تجزیه و تحلیل خاطرات خود هستند زیرا گوگل اعلام کرد که باید هزینه ذخیره سازی عکس را بپردازد.

گروهی از کاربران Google Photos که نیازی به پرداخت هزینه بیشتر برای حافظه ندارند ، کاربرانی هستند که تلفن پیکسلی دارند. تلفن های Google Pixel یکی از بهترین دوربین های موبایل در بازار اندروید است که می تواند افراد بیشتری را ترغیب کند 4a ، 4a 5G یا 5 pixel را به عنوان دستگاه بعدی خود انتخاب کنند.