هواوی سخت در تلاش است تا دنیای برنامه های فروشگاه برنامه را گسترش دهد و با نسخه جدید ، با همکاری Unity برنامه جدیدی را معرفی کرده است. این برنامه ویژه مزایا ، هدایا و امکانات ویژه ای را برای ساخت ارائه می دهد.

CnTechPost می گوید برنامه جدید هواوی برای توسعه مستقل است. این تیم ها غالباً افراد زیادی ندارند و در مقایسه با شرکت های بزرگ خدمات و پشتیبانی چندانی ندارند. به همین دلیل Huawei تصمیم گرفته است با جذب این برنامه ها به App Gallery از این پیشرفت ها پشتیبانی کند.

طبق این برنامه ، بازی هایی که از 19 نوامبر تا 14 دسامبر از طریق درگاه توزیع Unity (UDP) در App Gallery منتشر می شوند ، مزایای ویژه ای دارند. UDP با ثبت نام برای مراجعه به پخش کننده ها کمک می کند تا برنامه خود را در بسیاری از فروشگاه ها (از جمله App Gallery) منتشر کنند.

حمایت از یک توسعه دهنده بازی مستقل فواید بسیاری دارد. بهترین قسمت تابلوی 30000 یورویی برای 30 فروشگاه در محل است. از دیگر مزایای این برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در 2 سال اول 85 درصد از پرداخت درون برنامه ای را کسب کنید ، در حالی که برای صاحبان فروشگاه نرم افزار 70 درصد است.
پشتیبانی فنی VIP
تبلیغات برتر خود را به ویژه در بخشی به نام Indie Games در گالری برنامه ارسال کنید
ارائه اعتبار 1.300 یورویی به 30 بازی انتخابی در شبکه Huawei

علاوه بر این ، مزیت استفاده از UDP این است که شما مجبور نیستید یک بسته جداگانه برای هر فروشگاه ایجاد کنید ، و دارای اطلاعات متادیتا است که به شما امکان می دهد بازی خود را منتشر کنید. با کمک UDP می توانید بیش از 1 میلیارد بازیکن بدست آورید و در بازار 5 میلیارد دلاری خارج از چین شرکت کنید.

گالری برنامه که برای اولین بار در سال 2018 راه اندازی شد ، پس از سرکوب ایالات متحده شنیده های بیشتری پیدا کرد. این فروشگاه اکنون پس از App Store و Google Play به سومین فروشگاه بزرگ مواد غذایی در جهان تبدیل شده است. همانطور که وعده داده شده است ، هواوی بزرگان زیادی مانند Telegram ، Hongama ، olt و THIS Map را به برنامه گالری آورده است. اخیراً برنامه های دیگری مانند Moovit ، ooking.com ، eSky ، Omio و Skyscanner / Turkish Airlines نیز به این فروشگاه آمده اند.