نسخه جدید Mass Effect به طور رسمی توسط تیم پیشکسوتان و ioWare در حال تکمیل و توسعه است.

ResetERA امروز می گوید شایعات و اخبار مربوط به ساخت نسخه جدید بازی Mass Effect کمی زودتر از حد معمول منتشر شده است. متأسفانه ، در حال حاضر اطلاعات بسیار کمی در مورد این بازی وجود دارد ، اما مهم است که بدانید نسخه جدیدی در دست ساخت است و در آینده برای بازیکنان استفاده خواهد شد. ioWare همچنین تصویر زیر را به عنوان مفهومی برای نسخه جدید بازی منتشر کرد.

علاوه بر این ، اطلاعات مربوط به تأثیرات گسترده: نسخه افسانه ای به یک باره منتشر شد. مجموعه بازی های جدید با وضوح بهتر و نرخ فریم بالاتر ، جلوه های گرافیکی با کیفیت بالا و شخصیت های جدید در سال 2021 منتشر خواهد شد.

Andromeda آخرین نسخه این بازی است که در دسترس بازیکنان است. با این حال ، برخلاف موتور بازی جدیدی که برای او طراحی شده ، این نسخه نمی تواند موفقیت نسخه های قبلی بازی را تکرار کند.

آندرومدا بازی بدی نیست. اما داستان بد ، انیمیشن نامناسب و انتخاب ضعیف او در زمینه طراحی نباید توسط این بازی ساده گرفته شود و شاید.

این بازی را می توان یکی از بهترین عناوین در زمینه RPG دانست ، اما اتفاقات ذکر شده مسیر اشتباهی را در آندرومدا طی کرد. اگرچه تجربه بازی و مکانیزم RPG بهترین تجربه بود ، اما داستان قابل پیش بینی بود و شخصیت ها چندان جذاب نبودند ، از همه مهمتر ، داستان بد این بازی تجربه تلخی را برای کاربران ایجاد کرده و بازیکنان همچنان باقی مانده اند.

با در نظر گرفتن همه اینها ، نسخه جدیدی از بازی Mass Effect در حال حاضر در مرحله ساخت قرار دارد و باید منتظر چه کنسول و پلتفرمی برای این بازی باشیم.