اگر اخبار فناوری را دنبال کرده باشید ، می دانید که Oppo و TCL به تازگی از طرح مفهومی تلفن هوشمند قابل رونمایی رونمایی کرده اند. بنابراین ، به نظر می رسد که تلفن های هوشمند در حال ورود به دنیای جدیدی هستند.

از طرف دیگر ، ال جی اخیراً 60 هزار دلار تلویزیون اجاره ای خود را بر اساس محصولات جدید Signature خود به دنیای فناوری رونمایی کرده است. آنها همچنین به تازگی تلفن هوشمند جدیدی را به ثبت رسانده اند که صفحه نمایش آن را جمع می کند. اکنون به نظر می رسد که آنها قصد دارند این ایده را به لپ تاپ منتقل کرده و محصولی 17 اینچی با صفحه نمایش چرخان را طراحی و عرضه کنند.

حق ثبت اختراع جدید ال جی که توسط شخصی به نام RootMyGalaxy در رسانه ها منتشر شده است ، می گوید شکل جدید این لپ تاپ دارای صفحه نمایش کشویی 17 اینچی با اندازه صفحه نمایش از 13.3 تا 17 اینچ خواهد بود. تنظیمات برگزیده کاربر متفاوت است.

همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می کنید ، به نظر می رسد که صفحه کلید و صفحه لمسی این محصول نیز به سمت داخل رول می شوند و در نتیجه فضای بسیار کمتری نسبت به لپ تاپ های مدرن اشغال می کنند. این طراحی شگفت انگیز به نظر می رسد و باید منتظر ماند و دید آیا برند LG محصولات تجاری با این سبک و سیاق را تولید و ارائه می دهد یا خیر.

اما از آنجا که در ابتدای مقاله ذکر شد ، این طرح فقط یک مفهوم ثبت شده و حق ثبت اختراع برای چنین محصولی است و نمی توان آن را 100٪ بر روی آن فاش کرد. شرکت های فناوری معمولاً حق ثبت اختراعات را ثبت می کنند که هرگز به محصول نهایی تبدیل نمی شوند. اما خریداران و پیروان این گجت ها مطمئناً از محصولاتی از این دست استقبال می کنند که زبان طراحی متفاوتی دارند و دنیای فناوری را به سمت جدیدی سوق می دهند.