برنامه Google Photos یکی از محبوب ترین عناوین برای ویرایش یا مشاهده تصاویر است. یکی از بهترین ویژگی های آن کراس پلتفرم است ، بنابراین کاربران می توانند از این سرویس در همه محصولات و سیستم عامل های مختلف استفاده کنند.

Google Photos می تواند تمام تصاویر شما را ذخیره کند ، در دسترس همه محصولات قرار دهد و آنها را برای ویرایش رایگان آماده کند. اما اکنون گوگل قصد دارد از این اپلیکیشن درآمد کسب کند. غول سئو در حال حاضر آلبوم ها و تصاویر چاپی را در اختیار کاربران قرار می دهد. اما اکنون آنها قصد دارند برخی از ویژگی های Google Photos را که قبلاً به صورت رایگان در دسترس کاربران بود به اشتراک بگذارند.

طبق انجمن توسعه دهندگان XDA ، مهندسان و طراحان گوگل در تلاشند ColorPop را از حالت رایگان خارج کنند. این ویژگی به کاربر امکان می دهد رنگ را تثبیت کرده و سایر اجزای تصویر را سیاه و سفید یا تک رنگ کند. پرسنل گوگل قصد دارند این ویژگی حساب Google One شما را کنترل کنند ، بنابراین برای استفاده از این ویژگی باید حساب Google One بخرید و آن را با حساب Google خود فعال کنید.

این ممکن است کمی عجیب به نظر برسد. این بدان دلیل است که برنامه Google Photos به طور پیش فرض روی بسیاری از محصولات دارای Android One نصب شده و توسط بسیاری از کاربران استفاده می شود. مایکروسافت اخیراً اقدامی مشابه با برنامه Microsoft Photos انجام داده و برخی از ویژگی های اصلی اشتراک Office 365 را در بر می گیرد.

برای بسیاری از متخصصان رسانه ، منطقی است که Google به کاربران اجازه دهد از ویژگی های جدید تحت اشتراک Google One استفاده کنند تا اینکه ویژگی های برنامه هایی را که قبلاً به صورت رایگان در دسترس کاربران بود ، به اشتراک بگذارند. اجازه دهید آن را انجام دهد ..

با این حال ، یک مقام گوگل گفت:

ویژگی پاپ رنگی Google Photo همچنان به صورت رایگان در دسترس همه کاربران قرار خواهد گرفت. البته این ویژگی اکنون در اختیار کاربران تصاویر عمودی با عمق تصویر از پیش تعیین شده است. با این حال ، اگر اشتراکی در Google One ایجاد کنید ، می توانید این ویژگی را برای همه تصاویر خود اعمال کنید.