مینگ چی کو ، تحلیلگر TF International Securities ، در گزارشی جدید درباره انتظارات خود از سری آیفون 13 در سال آینده صحبت کرد و معتقد است که فروش این محصولات دلایل متعددی خواهد داشت.

به گفته کو ، آیفون 13 دارای چهار مدل مانند آیفون 12 خواهد بود ، اما دوربین آن پیشرفت های عمده ای خواهد داشت. وی به خصوص معتقد است که دوربین فوق العاده واید از نسل بعدی مدل های پیشرفته آیفون به دیافراگم f / 1.8 و لنز فوکوس خودکار 6P (یا شش عنصر) مجهز خواهد شد. در حال حاضر ، تمام مدل های آیفون 12 از لنز فوق عریض f / 2.4 با لنز 5P و فوکوس ثابت استفاده می کنند.

Jing-Chi Koo پیش بینی کرده است که تا سال 2022 ، تمام مدل های آیفون به لنزهای فوق عریض f / 1.8 ، لنزهای 6P و فوکوس خودکار مجهز می شوند. وی گفت که Lagen احتمالاً به یکی از اصلی ترین تأمین کنندگان VCM دوربین های عریض آیفون تبدیل خواهد شد. پیش بینی می شود که لارگان حدود 70 درصد از سفارشات VCM آیفون 13 را به خود اختصاص دهد.

این تحلیلگر مشهور معتقد است که میزان رشد سالانه آیفون 13 افزایش می یابد و به دلایل مختلف شرایط بهتری را برای زنجیره تامین آن ایجاد می کند. دلایل بهتر زیرساخت 5G در نیمه دوم سال 2021 ، بازگشت به پنجره عرضه آیفون در ماه سپتامبر و پیشرفت دوربین های سری 13 آیفون خواهد بود.

تاکنون اطلاعات زیادی در مورد آیفون 13 منتشر نشده است ، اما امیدواریم این خانواده مانند آیفون 12 از بریدگی دوربین سلفی استفاده کنند. راس یانگ ، تحلیلگر بازار صفحه نمایش ، پیش از این اظهار داشت که سری آیفون 13 چهار مدل با نمایشگر 120 هرتز را ارائه می دهد.