هیچ رازی نیست که Assassin’s Creed Valhalla (Creed Valhalla) وارد مسیر موفقیت شده و فروش بالایی را برای تولیدکنندگان خود به همراه داشته باشد. در روزی که بازی منتشر شد ، تعداد کاربرانی که به این بازی هجوم می آورند از تعداد ادیسه بیشتر است.

اکنون ، طبق گفته مدیر عامل صنعت بازی B2B ، کریستوفر درینگ ، که به اطلاعات GfK Chart-Track دسترسی دارد ، Assassin’s Creed ، Creed Valhalla ، Call of Duty: Black را شکست اکشن “سابقه جنگ سرد.

وی همچنین معتقد است که Valhalla ، Assassin’s Creed در حال رسیدن به موفقیت است ، بنابراین در آینده نزدیک شاهد رکوردهای بیشتری خواهیم بود.

اظهارات کریستوفر دلین به شرح زیر است:

برای اولین بار در 80 سال گذشته ، نسخه جدید “Call of Duty” در هفته اول اکران نتوانست به شماره یک برسد. اما Assassin’s Creed Valhalla (افتخار) این افتخار را کسب کرد.

من هنوز تحقیق جامعی انجام نداده ام. اما من معتقدم که نسخه جدید “Assassin” مسیری طولانی را طی خواهد کرد ، البته “Call of Duty” جدید می تواند در این زمینه معجزه کند. البته ، حدس می زنم نسخه دیجیتالی Black Ops Cold War بیش از رقبای خود فروش داشته باشد.

مشخص است که Valhalla ، Assassin’s Creed ، در تاریخ 10 نوامبر مصادف با 20 نوامبر در سطح جهانی منتشر شد و سری Xbox X و سری Xbox S و همچنین جنگ سرد “Call of Duty: Black Ops” سه روز بعد در 13 نوامبر منتشر شد. در تاریخ 23 آبان ماه به روی گیمرها باز می شود.

البته این آمار فقط از فروش واقعی این بازی ها حاصل می شود و فقط قسمت کوچکی از این مشکل را پوشش می دهد.

از طریق تمام این توضیحات ، این پرونده یک موفقیت خارق العاده داشت و یک سند قابل اعتماد است که می تواند برتری Assassin’s Creed Valhalla را ثابت کند.