افزایش سرعت توسعه و توسعه استارت آپ ها ، برای ارائه خدمات و فروش محصولات مختلف از طریق اینترنت ، فضای رقابتی بین مجموعه ها را ایجاد کرده و به دلیل مزایای استفاده از این سیستم عامل ها و زورگویی این روزها ، فعالیت آنها به طور قابل توجهی افزایش یافته است. از این نظر ، کشور ما که پیشرفت چشمگیری در فناوری و فناوری داشته است ، مجموعه های متعددی را براساس دانش در زمینه های مختلف خدمات و ارائه محصول ایجاد کرده است. اما چگونه می توانید از یک سایت یا برنامه خوب بیشترین بهره را ببرید بدون اینکه درگیر حجم بالای تبلیغات شوید؟ اینها برخی از ملفه هایی است که در انتخاب بستر مناسب برای ارائه خدمات تأثیرگذار است:

عناصری که هنگام انتخاب بستر مناسب باید در نظر گرفته شود:

گفتنی است یکی از مولفه هایی که با شناخت تفاوت این مجموعه ها و مراجعه به آن مجموعه یا وب سایت و برنامه قابل بررسی است ، تعداد افرادی است که از خدمات آن بستر خدمات بازدید و استقبال می کنند. همانطور که هنگام ورود به هر صفحه در فضای مجازی ، ابتدا از تعداد فالوورها و میزان علاقه مردم به محصولات موجود در آن صفحه مراقبت می کنیم ، باید به تعداد فالوورها و مصرف کنندگان سایت ها و برنامه های مختلف نیز توجه داشته باشیم. به خدمات آن مجموعه نگاه کنید.

این یکی از عوامل مهم در شناسایی افراد برای مقایسه کیفیت و نوع محصولات موجود در آن سایت و برنامه است. اما در تمام سایت ها و برنامه ها ، آمار و اطلاعات ، تعداد مخاطبان و حتی تعداد افرادی که از خدمات آن مجموعه استفاده کرده اند و اکنون راضی هستند ، مشخص نشده است. به این معنا که بسیاری از مجموعه ها با ایجاد فضایی که افراد بتوانند نظرات خود را بیان کنند ، فضایی برای تعامل ایجاد کرده اند و کاربران پس از استفاده از خدمات خود ، نظرات خود را در آن جعبه وارد می کنند. متأسفانه فرهنگ بازخورد هنوز در بین همه مردم نهادینه نشده است و بسیاری از کاربران هنوز ترجیح می دهند نظرات مثبت و منفی خود را در آن سایت ارسال نکنند. اما این چیزی است که می تواند به توسعه آن سایت یا مجموعه کمک کند و حتی بازدید کنندگان و متقاضیان بعدی را از کیفیت محصول یا خدمات ارائه شده مطلع سازد.

به این ترتیب ، هرچه مجموعه های بیشتری بتوانند افراد را ترغیب به ارائه نظرات خود كنند ، در جلب اعتماد مردم و افزایش فعالیت خود موفق تر خواهند بود. نکته مهم دیگری که هنگام تعیین کیفیت و نوع خدمات یک گروه ، به ویژه شرکت های نوپا به آن اشاره می شود ، زمان ماندگاری آن در بازار و سهم درآمد یک منطقه است. بنابراین هرچه مجموعه قدیمی تر از رقبا باشد ، کیفیت و رضایت مردم بهتر است. زیرا ادامه بقای یک استارت آپ با فروش خدمات و محصولات همراه با جذب سرمایه گذار انجام می شود که با رضایت مردم و در نهایت افزایش مشتری حاصل می شود.

مبادله با ارزش ترین کالاها باید در زمینه های ارزشمند انجام شود.

لازم به ذکر است که این مورد برای بخشهایی مانند خرید کالاهای اساسی از اهمیت کمتری نسبت به بازارهای بزرگ برخوردار است. زیرا مقادیر رد و بدل شده به صورت جداگانه در این بخش ها چندان قابل توجه نیستند. اما در مناطقی مانند معاملات مسکن و املاک و مستغلات ، این بسیار مهم است.

زیرا امروز برای خرید یک آپارتمان در تهران باید بیش از یک میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه کنید که باعث افزایش حساسیت و توجه کاربران به خدمات گروه فعال در زمینه مشاوره املاک می شود. در نتیجه ، انتخاب یک بستر قابل اعتماد که همه بتوانند به آن اعتماد کنند بسیار منطقی و موثر است.

شفافیت در ارائه آمار نقطه قوت یک مجموعه قدرتمند است.

گفتنی است در سالهای اخیر که فعالیت مشاوران املاک و مستغلات در فضای اینترنت توسط سیستمهای هوشمند و دانش بنیان افزایش یافته است ، معیار تعیین کیفیت خدمات آن سیستمها ممکن است زمان باشد میزان فعالیت و میزان درآمد و افرادی که از آنها بازدید می کنند. از طرف دیگر ، بسیاری از این مجموعه ها با اعلام آمار روزانه و ماهانه ، تعداد مراجعه و تعداد کاربران ، تشخیص روشنی از کیفیت خدمات خود را در اختیار کاربران قرار می دهند. در همین حال ، مجموعه ای که سالهاست در زمینه مشاوران املاک فعالیت می کند و از نظر بارگیری و بازدید دارای آمار بسیار چشمگیری است ، مجموعه Inpin است. گفتنی است این سیستم دانش بنیان از فناوری هوش مصنوعی برای انجام فعالیت های خود استفاده می کند.

لازم به ذکر است که تعداد مشاوران و آژانس های املاک و مستغلات که با اینپین شریک هستند به طور مداوم در حال افزایش است. این مهمترین عنصر انتخاب و اعتماد مردم به همراه بسیاری از تبلیغات املاک و مستغلات است که کاربران در این سیستم وارد کرده اند. بنابراین اکنون بیش از 700 هزار آگهی املاک و مستغلات از طریق کاربران در Inpin بارگذاری شده اند. از طرف دیگر ، در حال حاضر بیش از 9000 مشاور و 4000 آژانس املاک و مستغلات با این سیستم همکاری می کنند. به همین ترتیب ، بیش از 60،000 کاربر ماهانه درخواست خرید یا اجاره املاک را برای این سیستم درخواست کرده اند.

تعداد ارزش افزوده یک سیستم ، یک ملاک مهم برای انتخاب ؛

گفتنی است این کلاس به دلیل گردش مالی بالا برای درآمد فوری بسیار جذاب است. سالها پیش این کار توسط واسطه های غیر ماهر انجام شد که با اهداف کوتاه مدت وارد این صنعت شدند و اعتماد مردم به کلیه مشاوره های املاک را از طریق بازاریابی و گران فروشی از بین بردند. از این نظر ، گروه اینپین با تخصص در فعالیت مشاوران املاک و ایجاد بستری شفاف که کلیه افراد و مشاوران می توانند تعداد و ارزش معاملات را در آن ببینند ، از فعالیت این فروشندگان گران قیمت پرهیز کرده است. از سوی دیگر ، ایجاد این فضای شفاف سایر بخشهای معاملات املاک و مستغلات و حتی اقتصاد مسکن را اصلاح خواهد کرد.

لازم به ذکر است که این یکی از ارزشهای اضافه شده مجموعه Inpin است و سایر مزایای آن در جستجو و فعالیتهایی است که برای کاربران ایجاد کرده است. یکی از این ابزارهای جستجو که در جذب افراد موفقیت آمیز بوده است ، یافتن خانه با شناسایی دیدگاه ها و سلایق متقاضی است. برای اینکه کاربر کلیه جزئیات مانند قیمت ، سطح ، تعداد طبقات ساختمان و طبقه مورد نظر متقاضی ، تعداد اتاق ، نوع و سال ساخت به همراه جزئیات بیشتر مانند نمای ساختمان و حتی وجود یک ساختمان را انتخاب کند. کتری در آشپزخانه. با استفاده از هوش مصنوعی ، بسیاری از پرونده های مشابه نظرات و پسندهای کاربر را جستجو می کند. هوش مصنوعی ، به نوبه خود ، این عناصر را به مشاور املاک محلی می فرستد تا به محض دریافت پرونده با توجه به نیاز کاربر ، آن را از طریق پیام کوتاه مطلع کند.

به این ترتیب کاربران می توانند در کمترین زمان و بدون صرف انرژی زیاد به خانه رویاهای خود برسند. لازم به ذکر است که Inpin به عنوان اولین مجموعه ای که از این ابزار استفاده می کند ، سالهاست که در حال مطالعه معایب این ابزار جستجو است و مشکلات کوچک آن را اصلاح کرده تا ابزاری کامل در اختیار کاربران قرار دهد.

مجموعه های خبره به فعالان بازار اعتبار می بخشد.

گفتنی است که Inpin همچنین جستجوی نقشه را در اختیار کاربران قرار می دهد تا متقاضیان خرید یا اجاره ملک در هنگام جستجو ، مشاوران املاک آن منطقه را در پایین صفحه ببینند و ادامه دهند. با روند معاملات املاک و مستغلات خود مشاور مورد نظر خود را انتخاب کنید. این امر علاوه بر افزایش گزینه ها برای متقاضیان ، رونق نسبی را در زمینه مشاوران مشهور و متخصص املاک و مستغلات در منطقه ایجاد می کند.

لازم به ذکر است که این امر اعتماد مردم به مشاوران املاک در منطقه خود را آسان می کند. در مرحله بعدی ، ما ابزار جدید دیگری از این مجموعه دانش بنیان معرفی خواهیم کرد. سرویسی که فقط مجموعه Inpin را در اختیار داشته و فرصت برنامه ریزی صحیح را به کاربر می دهد.

به این ترتیب ، AI پس از انتخاب پرونده ای برای خرید یا اجاره ، فاصله و زمانی را که کاربر برای بازدید شخصی از خانه باید طی کند محاسبه کرده و آن را نمایش می دهد. در نتیجه ، کاربر می تواند برنامه ای دقیق برای حضور و بازدید از آن ملک داشته باشد.

با Inpin در وقت صرفه جویی کنید

لازم به ذکر است که در مجموعه Inpin استفاده صحیح از وقت و انرژی کاربران بسیار مهم است. این ابزار دیگری را برای کاربران ایجاد می کند تا هنگام بازدید از یک ملک ، خانه های اطراف و واحدهای اطراف را مشاهده کنند. این کار با ایجاد ابزاری به نام واقعیت افزوده “AR” انجام می شود. به این ترتیب کاربر می تواند هنگام بازدید از خانه ، دوربین تلفن همراه خود را روشن کرده و از طریق اپلیکیشن Inpin ، خانه های پیش ساخته تا شعاع 500 متر را بر روی صفحه نمایش تلفن همراه خود مشاهده کند.

لازم به ذکر است که Inpin مشخصات قیمت ، مساحت و اشکال ارتباط با مشاور املاک آن پرونده را در اختیار کاربر قرار می دهد. لازم به ذکر است که این کار با اخذ مجوز مالک نیز انجام می شود.

علاوه بر این ، به منظور کاهش زمان روند املاک و مستغلات ، افزایش سرعت و کیفیت جستجوی املاک در این سیستم توسعه بیشتری یافته است. بنابراین ، در یک بخش جداگانه ، کلیه واحدهایی را که نیازهای مجردها ، زوج های جوان ، املاک زیر نرخ همسایگی و مسکن مناسب دانشجویان را برآورده می کند ، منتشر می کند ، به طوری که متقاضیان این نوع پرونده ها در میان جمعیت از خانه های تولید شده وقت و انرژی خود را که پاسخگوی نیازهای شما نیست هدر ندهید.

محتوای با کیفیت چندگانه ، بهترین راهنمای انتخاب یک مجموعه عالی ،

لازم به ذکر است که در بخش جداگانه ای ، اینپین محتوای تخصصی در مناطق مختلف شهر ، بازار مسکن تولید می کند که به اخبار و تحلیل های اقتصادی این بخش تقسیم می شود و سایر مطالب در زمینه های معماری ، دکوراسیون و سبک زندگی برای افزایش اطلاعات املاک و مستغلات افراد. پیدا کردن.

به طور کلی ، اینپین یک شرکت نوپا است که هدف خود را توسعه فعالیت مشاوران املاک و مستغلات از ابتدای فعالیت خود قرار داده و مورد استقبال بسیار خوب مشاوران و افراد املاک و مستغلات قرار گرفته است. این نشان دهنده کیفیت خدمات و ابزارهای این سیستم دانش بنیان است. گفتنی است شما می توانید آمار بازدید مردم و استفاده از این سیستم را مشاهده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که کلمه Inpin را در نوار ابزار مرورگر سیستم هوشمند خود وارد کرده و برای ارزیابی و آشنایی با ابزارهای این سیستم وارد این سیستم شوید. از طرف دیگر ، می توانید با مشاوره با سیستم عامل های برنامه ، برنامه Inpin را بارگیری کرده و از تمام ابزارهای آن به صورت رایگان استفاده کنید.